Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért vagyok munkanélkuli?

Miért vagyok munkanélkuli?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 19-20 éves koromtol , elkezdtem dolgozni, gyárba de akkor az kikészitett.

Nem birtam a monotonitást.

21 éves koromtol nem dolgozok fixen,mert érettségivel sehova sem kellek, raccsolok, beszédhibás vagyok, ezért nyelvet sem tudtam megtanlni angolt vagy németet.

Igy diplomát sem adnak.

Okj képzések horror árakon, munkanélkuli hivatal évek ota nem csinál semmit, csak ilyen alkalmi munkáim voltak , pakolo, rakodo , és stb.

Egészségem tönkrement,

Fiatalkorom elveszett, és ugy érzem nincs kiut. Szulokkel élek egyutt.

Nem tudom hogyan lehetne ebböl kitorni,mert halál unalmas éveken keresztul a netet, éa tvt bámulni unalom ellen.

Szakmét akartam tanulni, csak anno mondták áhhh az okj képzés sz.. sem ér, a szakmunkás ér valamit de csak 18 éves korig.

Voltam betanitott munkás épitkezéseken, de a nem fehér emberel,mivel csemdes vagyok,nem vok odamondo,elkezdtek cikizni, hogy mi van de disznofeju, birja a sulyodat a gerenda? Du..tál már életedben?

És akkor kiléptem és soha többé, ilyen helyekre. Nekem olyan foglalkozás kéne amit egyedul lehetne csinálni,maszekban vállalkozásban.

De telik /telt az idö, én meg tönkrementem mégjobban.

27/F


2018. júl. 8. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

A raccsolás még jól is jöhet germán nyelveknél, mert ők nem is pörgetik az r hangot! :)


Na de félre a tréfával: Tanulj programozni.

2018. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De kell a programozáshoz az angol nem?
2018. júl. 8. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Dolgozz mezőgazdaságban. Ott jól keresnek. Nem számít, hogy nem beszélsz idegen nyelvet és nem számít, hogy hogy beszélsz, ejted ki a hangokat.

A párom is mezőgazdaságban dolgozik ugyanúgy 8 órát, mint én adminisztratív területen, és nagyjából ugyanannyit keresünk.

2018. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mezögazdaságon belul mivel foglalkozzak?
2018. júl. 8. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Kapálás, metszés, vagy ha esetleg van anyagi kapacitás rá, akkor csinálj meg egy jogosítványt mondjuk traktorra és mezőgazdasági vontatóra és akkor főleg marha jól fogsz keresni.

Vagy bármilyen munkára jelentkezz, ha van a közeledben mezőgazdasági vállalat. Ott is vannak biztos olyan munkák, amik nem olyan nehezek fizikai szempontból.

2018. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Én több IT-st ismerek, aki nem tud (jól) angolul.
2018. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

A leírás alapján azért lehetsz munkanélküli, mert lusta vagy, semmihez sem értesz, és csak a kifogásokat keresed.


Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, meg nyilván lepontoznak majd a fenébe, de én így látom.

2018. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne tudnál beszédhibával, raccsolással megtanulni angolul?

Mi ez a hülyeség?

Amúgy sportolj, kondizz, fogyj és építs izmot, legalább a kinézeted legyen nornalis.

2018. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Beszedhibával simán megcsináltam két nyelvvizsgát. :P (más kérdés, hogy multihoz nem tudok emiatt elmenni pl. helpdeskre)
2018. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért vagy munkanélküli, mert lusta vagy dolgozni
2018. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!