Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit ajánlotok első nyári...

Mit ajánlotok első nyári munkának?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,szeretnék munkát vállalni,de fogalmam sincs merre induljak. Megkell magam erőltetnem hogy kommunikálni tudjak. Nehezen nyilok meg de nem vagyok az a fülét farkát behúzó tipus,mármint nem viselem el ha ugráltatnak ilyesmi. Mit ajánlanátok? lány. Budapestről.
2010. jún. 13. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"nem viselem el ha ugráltatnak "


Sajna jobb ha hozzászoksz... (tapasztalat)

2010. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Újságkihordás pl. De elmész egy diákmunka közvetítőhöz és elmondják milyen lehetőségeid vannak.
2010. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szórólapozás,krumplisütés a Mcdonaldsban,újságkihordás,árufeltöltés.Egyébként mindenhol ugráltatni fognak,tudod,egy munkahely már csak ilyen!
2010. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Újságkihordás , Burger kingbe és Tescoba ne menj
2010. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Amilyet találsz. Örülnék, ha lenne rá lehetőségem, hogy válogassak, de azt kell elfogadnom, amit adnak, mert általában semmi nincs, ha van, akkor meg megyek.

Ha nem szeretsz kommunikálni, akkor próbálkozz újságkihordással. De amúgy ugráltatni fognak, akármit csinálsz.

2010. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom kinek milyen tapasztalata van a Burger Kinggel, én több mint egy évet dolgoztam ott és imádtam :) Igaz mondjuk, hogy elég keményen dolgoztam, ott nem volt lazsálás meg álldogálás. De tök jó kis csapat voltunk.
2010. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%

Kerss rá a neten.

De nagyon hamar pattan le a magaslórol!

A munkahelyeden magasról tesznek arra, hogy mit szertsz vagy mit nem. Ha nem végzed jól a munkádat 2 perc alatt kirúgbak. És rögtön 120-an ugranak a helyedre.

2010. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mit ajánlunk? ne röhögtess, örülj, ha kapsz valamit
2010. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!