Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima erettsegivel hova lehet...

Sima erettsegivel hova lehet elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Nincs szakmám mert gyenge gimnáziumba jártam, anyukám nagyon beteg nem dolgozik, apám 100 ezret keres biztonsági őrként.

Hova lehet elmenni dolgozni? Ismertségi köröm nincs sajnos, egyéb helyeken burger king stb probálkoztam nem tùl jo sikerrel.

Nagyon kéne munka, mert anyám beteg és a műtétje kb 1-millióba kerül ,kulonben meghal.

Hitelt nem tudnak felvenni a szuleim,ezert kell dolgoznom.

Aki tudna segiteni Budapesten,örök hála, a lényeg bejelntett munka legyen hogy 6 honap felvegyek kolcsont.

23/f


2018. ápr. 13. 20:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Vasútnál mostanság van felvétel, vagy elmész egy munkaerő kölcsönző irodához,gondolom Budapesten is vannak ilyen irodák.
2018. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%
Azt nem ajanlanam, hogy olyan vasutas legyel, aki lekezeli a vonatjegyeket. Nemreg hallottam egy ilyen jegykezelo vasutasnot panaszkodni a kollegajanak, es rakerdeztem, hogy mikor kezdte a muszakjat, es 14 oras muszakokra van beosztva! Meg akkor sem érné meg ennyit dolgozni, ha jol fizeto melo lenne. Es azt mondta, hogy nincs lehetosege szunyokalni peldaul ejszaka, ha ejszakas muszakot csinal.
2018. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó.max 16 órás szolgálatunk van. Nehéz de otthon üléshez kepest minden jobb. Igen, elba a kérdező de még tanulhat is..
2018. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!