Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima erettsegivel hova lehet...

Sima erettsegivel hova lehet elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Nincs szakmám mert gyenge gimnáziumba jártam, anyukám nagyon beteg nem dolgozik, apám 100 ezret keres biztonsági őrként.

Hova lehet elmenni dolgozni? Ismertségi köröm nincs sajnos, egyéb helyeken burger king stb probálkoztam nem tùl jo sikerrel.

Nagyon kéne munka, mert anyám beteg és a műtétje kb 1-millióba kerül ,kulonben meghal.

Hitelt nem tudnak felvenni a szuleim,ezert kell dolgoznom.

Aki tudna segiteni Budapesten,örök hála, a lényeg bejelntett munka legyen hogy 6 honap felvegyek kolcsont.

23/f


2018. ápr. 13. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
A kereskedelemben ölnek az új munkaerőért. Auchan, Tesco (ezeket nem ajánlom, tapasztalat), lidl, satöbbi. Persze előny lenne ha legalább diákként lenne mögötted pár év tapasztalat, akkor az eladói végzettség nem szükséges.
2018. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyári munka

Amúgy az elmúlt 4-5 évben hol dolgoztál?

2018. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Itthon szamitogepeztem.
2018. ápr. 13. 20:37
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Jelentkezz villamosvezetőnek a BKV-hoz, ha úgy gondolod, alkalmas vagy rá. Nem kaszálsz milliókat vele, és tanulni kell hozzá, cserébe nem kell semmilyen jogosítványodnak lennie, ingyen van az oktatás, sőt, már ez idő alatt is kapsz fizetést. Ha úgy gondolod, hogy ez nem menne, akkor viszont neki se kezdj, mert ha abbahagyod/megbuksz, fizetheted vissza a képzés költségeit részarányosan.


A kereskedelmet meg felejtsd el, ha nem akarsz egy életre lenyomorodni, vagy pár nap után felmondani.

2018. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Privátra nem válaszolok, és itt is csak annyit említenék meg, hogy nem a fizetés miatt nem ajánlom ezt a két multit, hanem a munkakörülmények miatt. A tesco-nál ha nem ütöd meg az elvárt termék/percet, levonják a fizetésből. Az auchanban pedig olyan jutalmazási feltételek vannak, amik a dolgozókat arra kényszerítik, hogy egymáson lépjenek át, esély sincs normális munkaközösség kialakulására. Sajnos az áruház, ahol én dolgoztam még egy olyan főnökséggel is meg volt átkozva, amelyik hátráltatta a dolgozókat, aztán a dolgozók kapták a figyelmeztetéseket a felsőbb vezetőségtől.

Nem tudom, aki az üzenetet írta, hogy van vele, de én nem szeretnék negyven évig egy ilyen helyen dolgozni (mert érettségivel jobbat találni nem nagyon lehet fizetésügyileg a kereskedelmi/szolgáltatási szektornál).

2018. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen? Kossem fel magam?
2018. ápr. 13. 21:01
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

#5: "A tesco-nál ha nem ütöd meg az elvárt termék/percet, levonják a fizetésből."


Mi volt az áruház száma, amiben ezt tapasztaltad? Ugyanis én is Tesco dolgozó voltam jó ideig, mégsem volt soha ilyen tapasztalatom, és mások sem számoltak be erről. Pedig aztán nekem híresen rossz áruházvezetőm és főnököm volt.

2018. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
89%

Menjél el gyárba dolgozni vagy segéd munkásnak kőműves brigádba .

Ha felkötöd magad a családodnak jobb lesz ?

Már nem fontos édesanyád ?

Egy kicsit komolyodni kellene mert ilyen felfogással nem sok ember tűr meg !

2018. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne, ha ahelyett, hogy minden héten kiírod ide ezt a nyervogást, elmennél dolgozni? Emlékszem az egyik kérdésednél, még ajánlottak is neked helyet ahová folyamatosan keresnek embereket.

Nyilván nem sarokirodát kapsz, ahol öltönyben vakarhatod a tököd egész nap, arra hiába vársz.

Nem tanultál? Semmi gond! Az alja melót is el kell végezni valakinek.

2018. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Vasút is nagyon keres embert..mi anyud baja?
2018. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!