Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 éves kor alatt 8 általánoss...

18 éves kor alatt 8 általánossal milyen munkát tudnék találni, ha nem vagyok diák?

Figyelt kérdés
Alkalmi melóra, betanított munkára, ilyesmire gondolok, bármit elvállalok, ha kapok 500forintos órabért és dolgozhatok legalább heti 36 órában.
2018. ápr. 10. 03:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nos, már utána is néztem, 2011-ben módosították:


"(3) * A tankötelezettség annak a tanévnek a végéig tart, amelyben a tanuló a tizenhatodik életévét betölti. A sajátos nevelési igényű tanuló tankötelezettsége meghosszabbítható annak a tanítási évnek a végéig, amelyben a huszonharmadik életévét betölti. A tankötelezettség meghosszabbításáról a szakértői bizottság szakértői véleménye alapján az iskola igazgatója dönt. (2011. évi CXC. törvény). "

2018. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Simán felvesznek gyárba, csak 2 műszakba fogsz járni
2018. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jajj,dehogy kell gyárba menned.

Nem.baj,hogy nem vagy diák,menj a diáknavigátorhoz ,vagy multijob-hoz vagy bárhová és kiközvetít,én id így mentem és kaptam. Nem voltam diák pedig!

2018. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!