Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kvalifikált szellemi irodai...

Kvalifikált szellemi irodai munka Bp-en teljes állásban nettó 110-ért milyen ajánlat? Simán szar vagy bicskanyitogatóan szar?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 07:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

" áruház, gyár minimálbéres"


Na ez viszont egész biztosan általánosítás ismerős világítástechnikai gyárban operátor 8 órában pótlék nélkül 160/hó + bérlet.

És sima operátor.

2017. szept. 27. 11:59
 12/18 anonim ***** válasza:

Leírhatnád, hogy melyik megye ez, mert én itt keleten a hobbimból adódóan elég jól tájékozott vagyok gyárak tekintetében, és bizony tényleg nem találkoztam még olyannal, amelyik nem minimálbér + néha váltott 2, de rendszerint inkább 3 műszak kombóban nyomja. Jóóó, oké, ez így nem pontos, mert ismerek olyat, ahol 1 műszak van, és cserébe kihajtják a belét is az embernek, szóval nem tudom, az mennyire számít.


Mondjuk ha világítástechnika, akkor egy nógrádi cég ugrik be, de ott meg aztán pláne nem stimmelne a 160.

2017. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"meikben full állásban nem ennyit adnak ám hanem többet!"


Lásd: "ha tényleg olyan meló". Akkor nem olyan, mint a meki, hogy pörögsz egész nap. Szóval szerintem továbbra sem az a lényeg, hogy milyen papírt kérnek/várnak el egy munkához, hanem az, hogy mi is pontosan a munka. Hogy úgy mondjam: magával a papírral legfeljebb valagat lehet törölni. Persze néha másét is ki kell törölni vele, hogy egy olyan helyre bekerülj, ahol végül nem a papír, hanem a tudás számít.

2017. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék nettó 110e-nek is, a mostani nettó 70e helyett.
2017. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

" a mostani nettó 70e helyett."


aki nettó 70-ért melózik meg is érdemli!!! komolyan. nem is adnék neked még annyit se. minek.


Bakker amikor nem volt melóm elmentem feketén takarítani simán összebohóckodtam nem napi 8 hanem napi 4 órákkal egy százast/hó feketén.

Takarítás.

2017. szept. 27. 13:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Ma már én sem vállalnám el, de akkor azt gondoltam egy jó lehetőség arra, hogy bekerüljek egy nagy céghez, és ha látják, hogy jól dolgozom, akkor átvesznek, de rá kellett jönni, itt a protekció nagy úr, nekünk esélyünk sincs.
2017. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
beárazott a piac ahogy nézem
2017. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"beárazott a piac ahogy nézem"


Elvállaltam? Nem.

2017. szept. 28. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!