Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hónapja otthagytam a...

Egy hónapja otthagytam a munkahelyem és még nem küldték a kilépő papírt?

Figyelt kérdés
A fizetést küldték a héten de a papírokat nem. Miért ülnek rá? 5 napon belül ide kellett volna adniuk, vagy rosszul tudom?
2017. aug. 11. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem tudod rosszul.

És mégis mi itt miben segíthetünk?

Inkább hívd fel a volt munkahelyedet és kérdezz rá.

Amúgy lehet, hogy a fizetéssel együtt a papírokat is postázták - csak az még nem érkezett meg. Gondolom, annak ajánlottnak kellene lennie...

2017. aug. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétfő óta már ideért volna... Csak kíváncsi vagyok, mással is történt-e már ilyen. Nem kell segítség, tőled meg pláne nem...
2017. aug. 11. 05:56
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

"Tőled meg pláne nem" ???

Válogatunk, válogatunk? Az első korrekt módon írt, megválaszolva a kérdést, te meg így reagálsz rá? Akkor ki is a bunkó kettőtök között?

Egyébként ha 1 hónapja kiléptél, akkor miért nem a volt munkahelyeden érdeklődsz?

2017. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a MÁK a számfejtő, akkor gyakran előfordul, korábbi munkahelyemről én is 1 hónap után kaptam meg a papírjaimat, de elég tarthatatlan az 5 munkanap, ha az ország másik végébe kell postázni a megszűntető papírokat és ott készítik a kilépő papírokat, majd postázzák vissza a cégnek és utána küldik ki.
2017. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De imádom az ilyen tudálékos birkákat! Ha nem voltatok ilyen helyzetben, mit kell itt okoskodni?
2017. aug. 11. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a 4-es is totál normálisan válaszolt, úgyhogy a hiba nem a mi készülékünkben van!!
2017. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Az okoskodó, tudálékos birkák nevében ígérem, hogy nem szállunk fel a magasröptű gondolataid nyomán az egekbe,nem is érjük fel ésszel!

Mindenesetre megkérlek, írd ki a nevedet üjabb kérdéseidhez, hogy ne zavarjunk az okoskodásunkkal, meg

zavaros válaszainkkal!

Ugye megteszed?

2017. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!