Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglia, Németország vagy...

Anglia, Németország vagy Ausztria költözés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.az lenne a kerdesem hogy szerintetek hova erdemes koltozni.legyszi csak olyanok irjanak akinek van tapasztalata.

Jovore erettsegizek ki akarok menni kulfodre dolgozni mindenfelekepp.ezen a harom orszagon gondolkodok.

Nemetorszagban vannak rokonok ezert lenne jo meg voltam mar ott tetszett,megprobalnam de ez 14ora kocsival amihez nincs sok kedvem.

Ausztria kozrlebb van erre ezert gondoltam meg a migransok meg ilyen politikai hulyesegek miatt szerintem rz jobb lenne mint nemetorszag.

Anglia nagyon tetszik(habar tetszik mind)de anglia most jobban vonz.de ez is messze van habar ha bele gondolok repulovel kb annyi ido varakozassal egyutt mintha haza kocsikaznek 14orat nemetbol.de viszont ott is van nagyon sok ismerosom aki tudna segiteni meg most a suli miatt is angolt kell tanulnom meg ez sokkal egyszerubb konnyebb nyelv es jobban tetszik mint a nemet.

Szoval lassan el kene dontenem hova akarok menni,eleg hamar el fog telni ez a kis ido,csak az a gond hogy nemtudom melyik erne meg jobban.

A szuleimet ismerve mivel o altaluk van rokon nemetbe igy ok erre "szavaznanak".



2017. júl. 30. 14:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én pincérként Svájcba mennék, volt évfolyamtársam kint van és havi 800 ezer Ft keres, szezonban akár az 1,2 milliót is megkeresi. Persze a megélhetés nagyon drága, de még így is sokkal jobban kijössz mint bármelyik más országba. Persze német nyelv ismerete alap.
2017. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
31 koszonom :) de svajc annyira nem vonz.es igazabol ilyen nagyon ismeretlen helyre egyedul nem szivesen mennek :(
2017. júl. 30. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!