Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bejelentésnél mit szólnak az...

Bejelentésnél mit szólnak az érettségi eredményekhez?

Figyelt kérdés
Kaptam egy munkaajánlatot, elfogadtam. Kérték az irataimat (személyi, lakcím, adó) és mellé az érettségimet, mivel a diplomám még folyamatban van. A probléma, hogy az érettségit eléggé elszúrtam anno és van benne két kettes is ami szerintem eléggé rosszul mutat. Ilyenkor ha meglátják akkor nem ad ez rólam egy rossz véleményt? Nagyon akarom a munkát és félek hogy meg is gondolhatják magukat. Komoly, nagy cégről van szó marketing területen történne a munka.
2017. júl. 25. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A bizi a bérszámfejtőhöz kerül. Én meg se szoktam nézni az eredményeket...
2017. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, nem fogja végigolvasni a bizonyítványodat az, aki épp fénymásolja. Ha meg mégis látja hát látja, és akkor mi van? Ha odáig eljutottál hogy sikeres interjú, papírjaid és bizonyítványaid másolata beadva, akkor már nem fogják magukat meggondolni-ahogy te fogalmaztál, ettől fölösleg félned.
2017. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!