Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl állásinterjú/fizetés?

Lidl állásinterjú/fizetés?

Figyelt kérdés
Lidl-be megyek állásinterjúra bolti dolgozó pozicióra. Mit kérdeznek? Illetve még a kérdésem lenne,hogy mennyi a kezdő fizetés 8 órában? Cafeteria vagy valami jár még? Köszi s válaszokat.
2017. júl. 16. 16:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a válaszokat! Mennyire igaz,amit az egyik válaszoló írt,hogy protekció kell? Mennyi idő mùlva fognak értesíteni ha felvesznek?

És ez az egészségügyi szolgáltatások igénybevétele mit jelent?

2017. júl. 17. 07:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez üzlettől is fugg. Nalunk olyan hiány van hogy kb alkalmatlanokat is felvesznek mert kell a munkaerő. Mostmar nincs az hogy ha egy repül ötven áll a helyére. Én jelentkeztem neten, másnap hívtak, harmadnap szerződést irtam alá, utana kezdtem. Rendes, 10~napos betanulas van. De mint mondtam uzlettol fugg, meglrt videken szerintem konnyebb bekerülni. De ha azt látják rajtad hogy akarod es elszánt vagy, garantáltan be fogsz kerülni. Csak be kell vagodni :) én 19 évesen kerultem be, webmester technikum, érettségi, Informatikai alapkepzessel a hatam mogott. Semmi munkatapasztalat, 3ev tescos diakmelos tapasztalatom volt. Annyi elonyom volt, hogy 100 kilós benga allat vagyok, es csak csajok dolgoztak itt elottem. En nyilvan jobban pakolok mint ők :D most 12en vagyunk, 17-18 ember kellene, hogy ne kelljen megszakadni. Szóval, osszessegebe konnyu bekerulni😃 de én most szeptemberben megyek mernokinfora, mellette gyakornoki meló, szoval otthagyom a lidlt.
2017. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kulon egészségügyi szolgáltatást fizetnek Elvileg, üzemorvos, lidls maganorvos, noknek rakszures soron kívül. Ez szerintem azert inkább csak csalogatas, ebből nem sokat lattam. Bar szerintem korrektek, szóval ez a legenda talan igaz is. Ami tuti, hogy miota idekerultem, egyszer sem mentem el táppénzre. Es mas se nagyon. Viszont amit kérsz pihenőre altalaban megadják. Nyaralást is. Viszont ez egy adok kapok dolog. Ha epo kedden hivnak hogy másnap Menj be, akkor te bemész. Cserébe ők is igazodnak hozzad 😃 ami még fontos hogy feketemunka nincs, szünetet megkapod, bar akkor amikor ők mondják.
2017. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes válaszokat. További sok sikert. :-)
2017. júl. 18. 05:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Neked is 😃 remélem sikeres leszel és felvesznek ide (ha szeretnéd). Hova jelentjeztel egyebkent? Milyen idős vagy?
2017. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!