Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl állásinterjú/fizetés?

Lidl állásinterjú/fizetés?

Figyelt kérdés
Lidl-be megyek állásinterjúra bolti dolgozó pozicióra. Mit kérdeznek? Illetve még a kérdésem lenne,hogy mennyi a kezdő fizetés 8 órában? Cafeteria vagy valami jár még? Köszi s válaszokat.
2017. júl. 16. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt írták br 350et fizetnek a Lidlben a bolti dolgozóknak. :-DDD
2017. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Ez a két mondat egymás után van a szövegedben:


"Mit kérdeznek?"

"Illetve még a kérdésem lenne,hogy mennyi a kezdő fizetés 8 órában? Cafeteria vagy valami jár még? "


Na mégis mit kérdezz b..szdmeg. Azt, hogy hogy viselik ezt a változékony időjárást, meg hogy szeretik-e a kolbászos pizzát.

2017. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

A probléma ott kezdődik, hogy pénzért szeretnél dolgozni. Miért nem hivatásból? Tudod, hogy milyen szép az amikor lehúzod a vonalkódot és szépen sorban teszed be a termékeket a zacskóba? Ne pénzért dolgozz! Tett szebbé a világot!


25/F, 350 nettó, programozó

2017. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, egy megyeszékhelyen akkor volt 136 a brutto, ennek már 1-2 éve. Gagyi hülyeségeket kérdeztek, kasszázással, beállt sorral, áru kihelyezéssel kapcsolatban. Két vérszegény madár interjúztatott, kint várakoztak még ketten, egy idősebb nő, meg egy suttyó gyerek. 1 héten belül ígérték hogy keresnek azóta sem kerestek xd.
2017. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

* Mondjon bárki bármit bárhol, nincs protekciód nem fognak fel venni dolgozni, ezek mind ilyen fal álláshirdetések. Ekkora bruttóért mint amit a lidl aldi kínálgat már rég telítődött volna minden. Ehhez képest a munkaügyi központ tele van frissen végzett eladókkal.

Engem 1-2 éve nem vettek fel dolgozni, de máshova sem ahova jelentkezést küldtem, de Juliska ismerőse kijön a tescoból 2 nap múlva már a lidlbe kasszázik !

2017. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pécsről felment a több fizetés miatt pár eladó BP-re dolgozni, nem tudom én hova, mégis 4-5 en laknak egy albérletbe. Akkor hol vannak ezek a hűűű de nagy bruttó, nettók ?!
2017. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Friss érettségis voltam mikor felvettek lidlbe, 19 évesen relatíve 0 év munkatapasztalattal. Vidéki lidl, nagy forgalom. Most, jelenleg öt db 6-7 órás dolgozót tudnánk felvenni. A fizu 7 orasban 150 bruttó plusz 22 netto cafateria. Ez nagyvárosban pl pesten több. Nehez munkahely, nagy pörgés, stressz. Ha el tudod ezt viselni, akár karrierlehetoseg. Sokat kell tűrni, nem családbarát munkahely. Korrektek, fizu időben jon, túlóra fizetve, bar nem sok van. Kívülről nézve a lidlben elemi hibák vannak. Nem vásárló orientált. Sok embert láttam itt megváltozni. Napokban tovább állok hal istennek 😃
2017. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetett bruttó átverés egyebkent. Nyolc órában, 3 év munkaviszony utan, nagyvárosban, cafateriaval, utazási hozzájárulással mindennel egyutt értendő 😃 amúgy barmi kérdés van szivesen válaszolok, akar privátban is.
2017. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: nem én mit kérdezzek,hanem állásinterjún mit kérdeznek.

Szerintem természetes,hogy pénzért dolgozok. Hívatásból...? :-) ha úgy bánnák velem akkor lesz hivatástudatom.

Köszi a többi választ.

2017. júl. 16. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Itt keves ember dolgozik hivatasbol. En azert jottem ide mert közel van, es csak egy évre terveztem, halasztottam egy evet egyetem előtt. De ezt hosszu tavon nem lehet birni😃 egy évre jo volt... Amúgy olyat kerdeznek hogy miert ezt választottad, miért itt akarsz dolgozni. Mit tudsz a cegrol. Jellemrzd magad. Erősségek gyengesekek. Tudsz e kódokat tanulni. Es a tobbi szokásos. 😃
2017. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!