Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka ez a Richternél?

Milyen munka ez a Richternél?

Figyelt kérdés

Behivtak allasinterjura a Richterhez gyogyszergyarto gep kezelonek. ( vegyesz technikus vegzettsegem van)

Esetleg tapasztalatok, velemenyek?

Ha sikerul milyen munkara szamithatok? Milyen berre? Munkakorulmenyek?

Mennyire "betanitott munka" ez?

Koszonom



2017. júl. 14. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
aktuális még a kérdés? rokon ott dolgozik, meg tudom kérdezni.
2017. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Igen aktualis.

Ha megkerdezed, megkoszonnem ;-)

2017. júl. 27. 08:09
 3/28 anonim ***** válasza:

laborban dolgozik, úgyhogy nem tudom, mennyire lesz segítség, de pár dolgot elmondott.


3 műszakban kell dolgozni üzemben, gyártásban, anyagot kell mérni. Adminisztráció is valószínűleg lesz bőven.


A fizetés nem lehet túl magas, mert pont az alacsony bér miatt van munkaerőhiány ott is, a fiatalok lelépnek Bpre.


Bérletet fizetik, cafeteria és hasonlók vannak.

2017. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a faradsagot hogy megkerdezted!

:-)

Sokat segitettel.

Lenne meg egy kerdesem, hamarabb is leirhattam volna hogy egyszerre megkerdezhesd...

Orvosi vizsgalat mibol all?

A legfontosabb: kell e a haziorvostol igazolast kerni a betegsegeimrol, szedett gyogyszerekrol stb?


Koszi :-)

2017. júl. 27. 16:45
 5/28 anonim ***** válasza:

most voltam a Richterben orvosin, ugyanis elvileg egy partnercégüknél leszek beugrós.


nálam az volt, h a nővér és doktornő végigkérdezte, h dohányzok e, van-e betegségem, milyen gyóygszert szedek etc.

nekem csak vérnyomást mértek és megtapogatták a a hasam, de a richteresektől vért is szoktak venni + fizikális vizsgálat.

2017. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"A legfontosabb: kell e a haziorvostol igazolast kerni a betegsegeimrol, szedett gyogyszerekrol stb?"


nem tudok róla, de a nővérnek/doktornőnek úgyis el kell mondanod ezeket.

2017. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettotoknek! :-)
2017. júl. 27. 19:16
 8/28 anonim ***** válasza:
Szívesen, bár mindkettő én voltam :)
2017. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ja igen :)

ezt nem vettem észre :D

ricternek partner cége?

mit csináltok?

2017. júl. 27. 20:33
 10/28 anonim ***** válasza:
alkalmi munka csak. sofőrt kell kísérni, és segíteni neki lerakodni meg felpakolni.
2017. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!