Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a végzettséged és mi a...

Mi a végzettséged és mi a munkád? Utálod vagy szereted? Örülsz, hogy azt csinálod amit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanító diplomám van és bankforgalmi tagozatos középiskolába jártam.Most egy valutaváltóban dolgozom.Hát,nem ez volt az álmom,de ennek is örülök.
2010. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Termelés-automatizálás és villamosmérnöki szakon diplomáztam, villanyszerelőként dolgozom. Szeretem a munkámat! Soha sem szerettem vezető beosztásban dolgozni, csak a magam munkájáért vagyok felelős!
2010. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hivatásos sofőr vagyok,mentőt is vezethetnék.Van egy érettségim és nyelvvizsgám is,de mivel nő vagyok,sofőrnek nem kellettem eddig.De nem adtam még fel!

Jelenleg parkgondozó vagyok,gyűlölöm a munkámat.Ennyire soha nem utáltam még dolgozni,pedig 13 éves korom óta dolgozok.Szóval utálom nagyon és nem örülök neki,hogy ez jutott nekem,bár remélem ez csak átmeneti.

2010. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
óvónő vagyok papírom, jelenleg irodai munkát végzek, voltam már bútorbolti eladó is, megelégedve nem vagyok cseppet sem, mert szerettem volna gyerekekkel dolgozni, bár több pénzt sajna ott sem kapnék. De jobban szeretném a munkámat.
2010. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyped. és imádom.Pláne ha nem lenne paraszt a főnök.
2010. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanító vagyok. Szeretem a munkámat de nem bánnám ha meg is becsülnék azt...anyagilag és erkölcsileg egyaránt:(
2010. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mezőgazdasági gépszerelő a végzettségem és szintén a leendő tanítók táborát erősítem.
2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedésépítő Számítástechnikai és Informatikai Technikus vagyok és gyakorlatilag trógerként dolgozom. Mondjuk itt úgy mondják: rendszerműszerész, de igazából szaros karbantartó. remek:( (hogy lehet hányinger hangulatjelet csinálni? Mert ide azt akartam)
2010. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omadjoe ***** válasza:
én eredetileg autoszerelönek tanultam, de 2 honapnál többet nem dolgoztam benne. de voltam utasfelvilágositó, pénztáros, telefonközpontos, mozgoárus, kömüves mellett cúláger, teherautosoför, számitástechnikai hardver eszköz tesztelö. raktáros. de legjobban a teherautósoför tetszett legjobban. most munkanélküli vagyok.
2010. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!