Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ingyenes gyakornoknak...

Akik ingyenes gyakornoknak vesznek fel valakit, azok felvennék teljes munkaidőre is az embert?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok gyakornok. Azt mondták, hogy ez ingyenes, de talán majd később felvesznek rendesen. Nem annyira foglalkoztam ezzel, mert szeretem csinálni, nem is munka, inkább hobbi, nem is vesz el annyi időt, meg így legalább fejlődök szakmailag. Úgy voltam vele, hogy még úgyis sokáig járok egyetemre, addig nem is tudnék itt főállásban dolgozni. De végül úgy alakult, hogy nem megyek egyetemre. Nem tudom, hogy megmerjem-e kérdezni, hogy felvennének-e teljes állásban. Nem vagyok valami régóta itt ugye, meg lehet, hogy csak úgy mondták, hogy majd egyszer felvesznek, de nem gondolták komolyan, mert nekik megéri, hogy ingyen dolgozok.


Van valakinek ilyesmiben tapasztalata?


2017. jún. 5. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértést és a választ is! :)

Igen, nekem elég keveset kell ezzel foglalkozni, de elvállalnék valami komolyabbat is, amivel nyilván több a meló. Csak most egyelőre kis egyszerű dolgokkal bíztak meg.

2017. jún. 5. 19:06
 12/13 anonim ***** válasza:

Jajj, de sok itt a felkegyelmu:D

Nekem nagy szuksegem van a penzre, de meg igy is vallalnek szakmai melot ingyen, mert ez kesobb ugy is megterul...

Itt vagy akar priviben megirhatnad, hogy milyen teruletrol, allasrol van szo:)

2017. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én érdekes módon mikor gyakornok voltam, kaptam fizetést. Körbe is röhögném azt aki ingyen akarna dolgoztatni. Jóhogy nem neked kell fizetni azért hogy ott dolgozhass.
2017. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!