Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Agykontroll diplomát bele...

Az Agykontroll diplomát bele lehet írni az önéletrajzunkba? Diplomának számít?

Figyelt kérdés

Az egyetemi végzettségem után (jogi egyetem, igazgatásszervező) elvégeztem most az agykontroll tanfolyamot és meg is kaptam a diplomát.


Kérdésem:

1. Az önéletrajzba bele lehet írni? Mennyire szokták nézni a munkáltatók ezt? Előny?


2. Az oktatást nyújtó intézmény nevének mit lehetne írni?

3. Az elsajátított szakmai tudás összefoglalásához, hogyan foglalnátok össze az agykontrollt?


2017. máj. 30. 10:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19#


a kérdés csak az, hogy a munkahelyeken az ezt elbírálok hány százaléka pozitív típus s hány százaléka a felfele nyal, lefele rúg típus?

valószínűleg utóbbiból van több.


Ugyanakkor ha a cél nem egy konkrét fix állás elnyerése hanem egy pozitív hangulatú jó légkörű állás elnyerése akkor valóban jobb. 20+ életrajzot beadni s mindbe beírni ezt.

ekkor ugyanis automatán kihullik a férgese

2017. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
9: Az estin/levelezon végzett BA szak diplomával jár, ahogy a nappali. Tovabba az MA és a PhD is. Magyarországon más diploma nincs. A kérdező tanfolyami bohóckodása sem az.
2021. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igazgatasszervezoivel és joggal aligha kérdeznel ilyet, kérdező. Én mindkettőt elvégeztem, és jogi PhD-m is van.
2021. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#22 Szerintem határon túli magyar a kérdező, ott minden végzettséget diplomának hívnak, az érettségit is, de még az „általános iskolai diploma” megnevezés is létezik. Nekik az fura, hogy itt csak a felsőfokúra mondják. Valószínűleg a román nyelvből jött át, de nem tudom, hogy csak a Romániában élő magyarok mondják-e vagy máshol is.

(Bocs az offért, a nyelvjárások az egyik kedvenc témám.)

2021. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató feltételezés, és köszi az infót. Mondjuk az ÁF-en már illett volna a kérdezőnek megtanulni, de ha ott nem, akkor a jogon, mit jelent a diploma szó. Magam anno ilyen alapkérdésekkel kezdtem, mikor még kezdők voltak rám bízva.
2021. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova akarsz jelentkezni. Ha egy természetgyógyász keres munkaerőt, akkor lehet, hogy figyelembe fogja venni. Ha egy bankba jelentkeznél adminisztrátornak, akkor szinte biztos, hogy nem.
2021. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!