Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Agykontroll diplomát bele...

Az Agykontroll diplomát bele lehet írni az önéletrajzunkba? Diplomának számít?

Figyelt kérdés

Az egyetemi végzettségem után (jogi egyetem, igazgatásszervező) elvégeztem most az agykontroll tanfolyamot és meg is kaptam a diplomát.


Kérdésem:

1. Az önéletrajzba bele lehet írni? Mennyire szokták nézni a munkáltatók ezt? Előny?


2. Az oktatást nyújtó intézmény nevének mit lehetne írni?

3. Az elsajátított szakmai tudás összefoglalásához, hogyan foglalnátok össze az agykontrollt?


2017. máj. 30. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít felsőoktatásban szerzett diplomának. Én nem tenném bele az önéletrajzomba, noha én is használom az agykontrollt napi szinten.
2017. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nevetnék, de persze, be lehet. Másnak más a vicces.
2017. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk mondjuk biztos kizáró ok lenne a felvételnél.
2017. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem írnám be a tanulmányok közé.

Esetleg, ha van olyan rész az önéletrajzodban, hogy érdeklődési kör, oda beírhatod, hogy agykontroll, de oda sem azt, hogy erről "diplomád" van.

2017. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy persze az is számít, hogy hova küldöd az önéletrajzot. Pl. ha egy agykontrollal foglalkozó, tanfolyamokat szervező céghez, akkor persze beleírnám, hogy én már elvégeztem agykontroll tanfolyamot.
2017. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
74%
Szóval van egy egyetemi diplomád, de az nem jut el a kis agyadig hogy az agykontroll "diploma" egy baromság? gratulálok
2017. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
A diploma szó magyarul annyit tesz, hogy végbizonyítvány. Ez ugyebár óvodai végzettségnek felel meg.
2017. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindenképpen írd be, így legalább látjaa munkáltató, hogy kit nem kell felvenni.
2017. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Nincs egyetemi végzettséged, a végzettséged (mint estin vagy levelezőn elvégzett alapszak) jó esetben technikusi, üzemmérnöki szintnek felel meg.
2017. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Lassmich Ruhe válasza:
67%
Talán a hobbiknál elmegy, egyes esetekben ez előny is lehet akár, de a végzettségekhez ha beírod,simán elkönyvelnek egy idiótának.
2017. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!