Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Agykontroll diplomát bele...

Az Agykontroll diplomát bele lehet írni az önéletrajzunkba? Diplomának számít?

Figyelt kérdés

Az egyetemi végzettségem után (jogi egyetem, igazgatásszervező) elvégeztem most az agykontroll tanfolyamot és meg is kaptam a diplomát.


Kérdésem:

1. Az önéletrajzba bele lehet írni? Mennyire szokták nézni a munkáltatók ezt? Előny?


2. Az oktatást nyújtó intézmény nevének mit lehetne írni?

3. Az elsajátított szakmai tudás összefoglalásához, hogyan foglalnátok össze az agykontrollt?


2017. máj. 30. 10:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem diploma hanem egy cetli, neked biztos hasznos, de ezzel piaci előnyt hol lehet szerezni, illetve hogy miért téged vegyenek fel?
2017. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
Beírhatod ha nem akarsz munkát kapni
2017. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%

De csak Archimedes törvényével együtt szabad beleírni:

Minden grízbe mártott nyest, a gúlából bandzsít feszt, amennyit nem ártana, savanyított íz turha.

Ebből már látni fogják, hogy egy igazi zsenivel állnak szemben. A nevedet is megváltoztathatnád egy bizalmat sugárzóra. Legyél Saul Goodman, mert ezzel a névvel kapkodni fognak utánad.

2017. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%

Persze,hogy be lehet írni.

Pl.Romániában aki leérettségizett,egyből három diploma van a kezében.Az óvoda,és az ált.iskola elvégzése után kapott oklevelet is diplomának nevezik.

2017. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
Ne írd be, túl sok az előítélet és plusz támadási felületet adsz csak ezzel.
2017. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Én felvennélek, mert tapasztaltam, mennyire pozitív az agykontrollozók hozzáállása az élethez.
2017. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%

"Én felvennélek, mert tapasztaltam, mennyire pozitív az agykontrollozók hozzáállása az élethez."


:D :D :D :D :D


És egy munkahelyen ugye ez számít a leginkább. :D :D :D

Epic fail vagy.

2017. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Mivel sok az ostoba előítélet - itt is láthattunk párat - nem.
2017. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

#17 Aki kicsit is ért a pszichológiához, az tudja, hogy a munkahelyi légkör hatással van az elvégzett munkára. Szívesebben veszem körül magam pozitív emberekkel, mint siránkozó, gúnyolódó, negatív légkört teremtő típusúakkal.

Persze elmulasztottam leírni a hozzászólásomban, hogy nyilván a szakértelem és a tapasztalat lenne a döntő tényező, de feltételeztem, hogy értelmes embereknek ez egyébként is evidens, azt meg nem tudtam, hogy te is olvasni fogod :)

2017. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Jesszusatyaúristen mi megy itt...
2017. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!