Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha felvettek...

Mit csináljak ha felvettek egy olyan munkára amire ehet kevés leszek?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként már most megjelöltem egy marketing jellegű munkát és úgy néz ki fel is vettek, volt interjú minden, jövő héten kezdek. Azonban mikor megjelöltem bennem volt, hogy úgy se vesznek fel. Mutattam nekik a korábbi munkahelyemen készített munkáimat és tetszett nekik de azt is mondtam, hogy azok a területek amiket megjelöltek elvárásban ott csak a felszínt kapargatom többnyire. Valakinél volt hasonló? Ebből égés lesz?
2017. ápr. 21. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha felvettek nyilván úgy gondolják, hogy megfelelsz majd a feladatra.


Próbáld meg, ne izgulj, nem várja senki egy pályakezdőtől, hogy megváltsa a vilgot. Aztán vagy beletanulsz vagy nem.

2017. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor itt az ideje elkezdeni tanulni
2017. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!