Megéri belemenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tele van egy oldal hasonló hirdetésekkel, felhívtam néhányat és keresnek embereket de letéti díjat kell átutalni ami kb 60e forint és az 1 munkanapomon visszakapom. Utána jártam és létező cégek neveit adták meg. Volt akit felhívtam és azt mondta hogy betelt a munkapozíció, már nem aktuális (ha átakarna verni akkor azt mondta volna hogy, persze van még hely). Nem tudom nem merek így belemenni, valakinek valami tapasztalata hasonló munkákról? Itt a link egyébként, külföldi munkáknál vannak hirdetések.


link : [link]



2017. febr. 7. 13:43
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

" letéti díjat kell átutalni ami kb 60e forint és az 1 munkanapomon visszakapom"


Hófehérke meg a királyfi csókjától feltámad... Egyrészt akármilyen jogcímen is kérnek pénzt, annak minimum átverésszaga van. Másrészt ki garantálja, hogy visszakapod? Ők? Teljesen idegenek. 20-30 ember bedől, egy hajléktalannak adnak két kiló kenyeret és megvan a bankszámla hozzá. Ha lenne képem hozzá, millió embert tudnék átverni. Még a buszt is várnád, amelyik "majd visz Ausztriába"...


"Volt akit felhívtam és azt mondta hogy betelt a munkapozíció, már nem aktuális (ha átakarna verni akkor azt mondta volna hogy, persze van még hely). "


Nem nehéz találni olyan cégeket, ahol éppen van, vagy a közelmúltban volt felvétel. Tehát ha valaki még fel is hívja őket, akkor méginkább elhiszi, hogy valós a dolog. Ha véletlen az illető meg is egyezik velük, mert még tényleg van hely, hát ez van, majd jön a másik madár, lesz elég.


Fogadjunk, hogy csípőből elutasítják azon kérésedet, hogy majd az első fizetésedből fizeted a dupláját?

2017. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Ha lenne képem hozzá, millió embert tudnék átverni."

Hát hallod, a múltkor itt győzködtem (meg még rajtam kívül vagy 3-an) egy embert 2 órán keresztül, hogy miért átverés nagy valószínűséggel a jófogásos hirdetés (Iphone6), erre 2 óra múlva azt írja - hát ő mégis megpróbálja, hátha szerencséje lesz.

Na ekkor értettem meg, hogy vannak sajnos reménytelen esetek és vannak olyan emberek, akiket egy "mézesmadzag" elhúzásával simán át lehet(ne) verni. De tényleg, siralmas a magyar emberek pénzügyi kultárája :-(


Kérdező, 1 dolgot tanulj meg: SOHA nem fizetünk előre se külföldi munkára, se bedolgozásra, stb.

2017. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek, de azok nem apróhirdetésben fognak hirdetni. Leinformálható, 20 eve mukodo ugynokseg vezetojevel targyaltam errol par éve. Volt olyan akit Amsterdamba kiküldték saját költségen, mert azt mar nem teszik hozza sokan, higy a repjegyed annyiba is kerülhet amit a cég ad mint az 50 ezres depozit, a srác az elso coffeshoppig jutott... es felszívódott.


Ez ugy működik, hogy a depozitodat visszakapod szetzodes vegen vagy x ido mulva amikor mar a ceg is megkapja utanad a foglalkoztatotol a dijat de csak ha bevalltal. Konkrétan ilyen szerződési feltételekkel, munkaszerzodessel a kezedben , leigazolhato neves cegekhez is kijuthatsz. De nyilván ezt a költség rizikot nem fogja vallalni senki arra az esetre ha mégsem válsz be, vagy eltűnnél idő előtt. Aztan higy ki minek hivja kozvetitesi dij, tanfolyam, stb már más kérdés.


Hozzánk is jöhetsz ha van releváns tapasztalatod és végzettséged, nyelvtudásod, mert kell az ember folyamatosan, de ezt a részét némi rugalmassággal ( pl.fizetésedből vonják le ) a nagyobb közvetítők már tudják kezelni.

2017. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Utalj még ma este!

Le ne maradj a tuti melóról!

2017. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahol pénzt kérnek az mind törvényellenes!

Munkáért nem kérhetnek pénzt!

2017. febr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!