Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ilyen üzletbe belemenni?

Megéri ilyen üzletbe belemenni?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van ez a telefon. nem vagyok nagy penge hozzájuk. De 13 ezerért elég jónak tűnik, ha még kínai "utánzat" is. Mik a tapasztalatok az ilyen készülékekkel kapcsolatban? Megéri? Válaszokat előre is köszönöm.



2012. aug. 27. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen klón ill.kínai utánzat telót NEM SZABAD venni.Ha mégis veszel akkor nagyon meg fogod járni lehet nem azonnal de egy pár nap/hónap után biztos.A telefonra bizony rá kell szánni a pénzt.
2012. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem éri meg , mert egy másik helyen van olcsóbban is :


[link]

2012. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az árra gondoltam alapvetően, hanem a telefon minőségére. Hogy a klónok mennyire megbízhatóak, mire érdemes odafigyelni, stb:)
2012. aug. 28. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már 1 S5230-at vegyél, mert tudásilag ugyanott van. Lehet, hogy van benne wifi, meg ilyesmi, viszont az a kérdés, hogy tud-e kapcsolódni rá. Ledobálja-e. Mennyire stabil az MTK-s platform.. Szóval nem éri meg.
2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gwent ***** válasza:

A legtöbb telefont távolkeleten gyártják nem feltétlenül azonos a minősége az eredeti telefonnal, de nem kell azonnal elutasítani. Nekem is "kinai sz@r" van és teljesen jól működik. Íme itt egy kiollózott vélemény egy ilyen telefonról



"Sziasztok!


Én is csatlakoznék pár friss tapasztalattal. Star x18i (Xperia Arc LT18i klón), MTK6573, tehát 650MHz-es proci és 3G.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen tudja azt amire szükségem volt. Egész gyorsan működik és eddig minden alkalmazás szépen fut rajta.

Az enyémet már android 2.3.6-al kaptam. Van benne proximity sensor és működik is. Ez egy fő kritérium volt nálam, mert nem akarok fülcimpával gombot nyomni :D

Egy dolog nincs meg benne a feltüntetett speckók közül, mégpedig az autófókusz a kamerából. Simán fix fókuszos és közel sem 8Mpixel a valós felbontása, mint ahogy azt írják :D

Egész tűrhető képeket készít, de fényképezésre inkább használjon az ember kifejezetten céleszközt :P

Az akksira 2000mAh van festve, de mivel kínai valszeg ennek a fele igaz :D Mondjuk hülyegyerek üzemmódban, állandóan nyomkodva is elmegy 1 napot azért. Viszont kompatibilis SE BA-750 akkuval, így lehet bele venni normális akksit, csakúgy mint a nokia akksis társaiba.

Végül a webshop: mobile-phones.cn-ről van. Sima ajánlott postával jött és kevesebb, mint 2 hét alatt megkaptam, úgyhogy nekik jár egy hi' five!

Másnak is rendelnék belőle a családban, csak előbb vadásznom kell nekik rá egy magyar ROM-ot. Tudom, van egy rakás távolkeleti fórum mindenféle custom és gyári ROM-okkal és majd rá is szánom az időt, hogy google translate-tal legalább angolra fordíttassam. Viszont ha valaki esetleg már megtette, szívesen fogadok minden tippet-trükköt esetleg komplett ROM file-t is :)


Üdv!"

2012. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!