Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a célja a munkáltatónak...

Mi a célja a munkáltatónak azzal hogy bejelenti nyártól nem tud fizetést adni?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem egy ilyen munkáltató nagyon rendes vagy nagyon hülye.

A cég vezetője bejelenti az összes dolgozó előtt hogy anyagi ügyek így meg úgy állami támogatás megvonása így meg úgy, szóval nyártól nem nagyon tud a cég fizetést adni. Vagy ha tud is nagyon töredékest, pár tízezret max.

Majd mindezt elmondta és ennyi menjen mindenki vissza dolgozni.

Nem értem ezzel mi a szándéka? Ezzel azt akarja elérni hogy mindenki mondjon fel magától mielőtt még borul a bili mert ha nem mond fel úgyis neki kell elküldeni de akkor jár végkielégítés is amit (ha igazak a dumák) nem fog tudni fizetni nem lesz miből?

És ezt megelőzendő inkább távozzon mindenki magától még idejekorán?

Na de ha elkezdenek elpályázni az emberek akkor meg a munkavégzés lehetetlenül el és akkor anyagi októl függetlenül is földbe áll a cég? Vagyis még a szándék sincs meg a megmentésre?

Szándékos zátonyra futtatás zajlik?


2017. febr. 3. 08:43
1 2
 11/19 Estádio de Felchút ***** válasza:

Mi bajod van? Fizetés kéne? Moziba ne vigyen el a főnök?

Örülj, hogy nem szednek belépőt a kapunál, bammeg! Eszem megáll, hogy el vannak kanászodva ezek a mihaszna melósok.

2017. febr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10-es:

"Akkor avass mar be kérlek..."


Nem fog... A múltkor már én is rákérdeztem, de nem válaszolt.

Feltételezem, a dolgozók szemét akarja nyitogatni - de ebben a "birka" országban ez nehezen fog menni... :-(


Mert nem hiszem, hogy a munkáltatói oldal ijesztgetése a cél: ugyanis a munkáltatók biztos nem fognak beijedni az ilyen "nincs megoldás" kérdésfelvetésektől...

2017. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A dolgozók szeme ettől aztán nem fog felnyilni. Ugyanis a megfelelő törvényi védelem hiányzik, nem az onerzet...
2017. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

", nem az onerzet..."


Nem igaz. Vannak akikben annyi önérzet sincs mint a cipőtalpamban. Hallottam én már olyat hogy dolgozó azt mondta nem érdekel hogy beszél velem a főnök amíg fizet.

Na most az a főnök naponta k**va anyázott és alig adott minimálbérnél több fizut. De úgy tűnik valakinek ez is elég volt hogy a napi k**va anyázást benyelje. És tényleg nem zavarta.

Önérzet...

2017. febr. 4. 12:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem hallottál te xart sem, csak fotelforradalmárkodsz.


Az önérzetnek meg akkor van értelme, ha mögöttes támogatás is áll mögötte. Semmit nem ér az önérzet, ha nem tudod a jogaidat érvényesíteni. Ennyit erről, teljesen rossz végéről szopod a faxt....

2017. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"eljesen rossz végéről szopod a faxt...."


Értelmetlem kijelentés mert csak egyik végéről lehet szopni.

Amire te gondoltál gyökérkém az az lett volna, hogy rossz oldalán vagy a f***sznak. Nem mindegy.

2017. febr. 4. 18:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Rossz vegen állsz ha mar ott tartunk - csak az teljesen mast jelent, ezert is caltoztattam rajta.


Istenem, tudnám. Miert állok le vitatkozni egy trollal...

2017. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát azt csak te tudhatod.
2017. febr. 5. 09:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Balázska :D

A szokásos történetek a munkahelyről, ahol a főnök már megint kutyába se néz senkit, majd a dolgozók ugyan úgy dolgoznak tovább :D

Aztán ha válaszolsz és nem negatívat, akkor kicsit hozzátesz, kicsit elvesz:D

Jah és ne felejtsük el, persze ugyan azért a FIZUÉRT!

Én itt röhögtem fel, mikor jött a FIZUVAL! :D

Ez a szava járása, FIZU :D

Valamelyik nap is előadott valami sztorit a főnökről, aki nem hagyja, hogy kérdezzenek a beosztottak. Bekérdeztem, hogy egyáltalán milyen kérdéseid lennének? :D

Rögtön lefőtt a kávé :D

2017. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!