Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen csődbe megyek mit...

Teljesen csődbe megyek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tolmacs vegzettsegu vagyok,a forditoirodaban,ahol alkalmaznak semmi megbizas nincsen,iden amagantanitvanyain kozul az osszsszes lemorzsolodott es egyaltalan nincs um erdeklo.bementem nyelviskolakba,Ort azt mondtakhogy az uj torvenyem szerint nem foglalkoztathatnak erdeklodtem boltokban uls,Hotelekben is de minden hol csak azt a valaszt kaptam majd visszaszolnak.kb meg egy honapra van elegendp felretett penzben,ihr,hogy se forditas,se nyelvtanulo csodas megyek.mit csinaljak?
2017. jan. 19. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben elmennék vagy folyami hajóra vagy óceánjáró hajóra nem rabszolgának hanem valamilyen Managernek. Pl Guest Relations Manager-nek, oda kell a Német meg a Spanyol is nagyon, bejárhatnád a világot, mindeközben azt csinálhatnád amit szeretsz.
2017. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

ssc

gyári betanított munka

ezek mindig vannak

2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
egy magyar-magyar tolmács elkellne hozzád... az tuti!
2017. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Jelentkezz SSCbe, spanyolost mindig keresnek!
2017. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!