Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen csődbe megyek mit...

Teljesen csődbe megyek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tolmacs vegzettsegu vagyok,a forditoirodaban,ahol alkalmaznak semmi megbizas nincsen,iden amagantanitvanyain kozul az osszsszes lemorzsolodott es egyaltalan nincs um erdeklo.bementem nyelviskolakba,Ort azt mondtakhogy az uj torvenyem szerint nem foglalkoztathatnak erdeklodtem boltokban uls,Hotelekben is de minden hol csak azt a valaszt kaptam majd visszaszolnak.kb meg egy honapra van elegendp felretett penzben,ihr,hogy se forditas,se nyelvtanulo csodas megyek.mit csinaljak?
2017. jan. 19. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
25%
Látod ezért baj, ha valaki nem ért semmihez.
2017. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
talán hirdetni kellene magad. Mo- lakosságának 80%a csak 1 nyelvet beszél.. azt se tökéletesen. Szóval van potenciál a nyelvtanításban...
2017. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Kellett idő mire sikerült elovasnom.
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Szabadúszó oldalakon nézz utána fordításoknak. Pl.: freelancer. Hirdess facebook csoportokban. Főleg középiskolai és egyetemista csoportokban.
2017. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Milyen nyelven fordítasz?
2017. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
miért nem alkalmazhatnak az új törvény szerint? Milyen nyelvet tudsz?
2017. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Magyar nem az erőssége...
2017. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
#6: Az új törvény szerint tanári végzettség vagy pedagógusi szakvizsga kötelező.
2017. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A magyar nem nekem hanem a telefonomnak nem at erossege koszonet az okostelefonomnak! De most nem Ez a legnagyobb gondom ! Koszonom a valaszokat a kerdesre valaszolva nemet-spanyol tolmacs es fordito a vegzettsegem,mindig is voltak hullamvolgyek majd atmeneti tulteehelesem de ilyen,hogy se forditas,se magantanulo erdeklodo ilyen meg soha nem volt! Minden heten adom fel hirdetest mar skypos oktatai h irdetest is Adtam fel a kulonbozo csoportokban likok tucatjai, de senki nem erdeklodik.egyszerűen annyira elvagyok keseredve,hogy nem igaz
2017. jan. 19. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Irány külföld, de ne csodálkozzál ezen, az ország majdnem kihalt már. Aki beszél nyelveket az lelép innét, ha csak nem nagyon jól megfizetik, de ez nem szokás itthon.
2017. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!