Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet újgazdaggá válni?

Hamis Velociraptor kérdése:

Hogyan lehet újgazdaggá válni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Inditasz egy vallalkozast es meggazdagodsz. Par evtized es kesz is.
2017. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Rossz életcél és kérdés. Saját vállalat nélkül sehogy legálisan. A vállalatod meg attól függ, hogy mihez értesz, milyen szolgáltatást tudsz nyújtani és miért lesz jobb, mint akik jelenleg a területen vannak. Noha én nem váltam gazdaggá, de múltévben a megtakarításom meghaladta a 20 millió forintot.
2017. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy én elnézem a helyzetet manapság csak a lotto 5össel :)

Előző válaszolónak gratulálok. Te valamit nagyon tudsz :)

A családban 2 vállalkozo is van akiknek remekül ment még 10 éve is. Manapság 2szer annyit dolgoznak, kuliznak mégis kb a nyereség csak az ötöde a régebbieknek. Ugyhogy nagyon meggondolando egy saját vállalkozás a nagyon magas adók és járulékok miatt. Ha tisztességesen fizetsz mindent még az is lehet hogy rosszabbul jársz mintha elmennél 8 órába dolgozni és idegileg is nagyon megterhelő. Gondolom ez alól kivételek a multik stb de annak az esélye h egy átlag embernek ekkora cége legyen sztem a 0-val egyenlo manapság.

Mondjuk attól is függ számodra mit jelent a gazdagság. Szerintem 500 milliónál kezdodik.

2017. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ez alól kivételek a multik "


Nagyon sok kis-kozepes ceg van, 100-200 alkalmazottal, azok jelentos resze magyar magantulajdonban van. Azok azert rendesen termelnek ma is. Ismerek tobb ilyet is, mindenki a 90es evekben kezdte egy kis muhellyel, mara nagy ipari cegek lettek.

2017. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak termelő cégekre igaz ez, Budapesten a szolgáltató szektorban is találni rá szép és sikeres példákat:


[link] -> magyar fintech, arab banknak is szállítanak már. ~150 fő.


[link] -> magyar fintech, Közép-Európa összes bankja kb. a cég ügyfele. ~200 fő.


[link] -> magyar big data, az Apple meg az SAP is használja a tooljaikat. ~140 fő. (napokban volt róluk HVG cikk, évente duplázzák a forgalmat)


Lehet sikeres vállalkozást indítani.

2017. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!