Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány (sikertelen) állásinterjú...

Hány (sikertelen) állásinterjú után kezd cikivé válni, hogy az embert nem veszik fel sehova?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hamar rájössz majd. :D


Nem ciki ez, terjed az a szokás is, hogy hirdet, de nem vesz fel senkit.

Csak légy kitartó, minden álláskereső túl van néhány száz álláshirdetésen! :)

2013. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nincs ilyen szám. Arra gondolj, hogy minden egyes interjúval Te leszel több. Egyre nagyobb tapasztalatot szerzel.

Én 13 éve dolgozom, a jelenlegi az ötödik munkahelyem és minden munkahelyem nagyon jó volt. Viszont legalább 50 interjún részt vettem ez alatt az idő alatt és mondanom sem kell, hogy nem bántam meg. Így sikerült elérnem azt, hogy az utolsó váltásnál, rögtön az első helyre - ahova behívtak interjúzni - fel is vettek, olyan fizetéssel, amit én szerettem volna. Szóval megéri interjúkra járni.

2013. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!