Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmondanátok az interjúztatónak?

Elmondanátok az interjúztatónak?

Figyelt kérdés
Holnapra behívtak egy állásinterjúra. Tanácstalan vagyok, hogy megmondjam-e az interjúztatónak, hogy valószínűleg szeptembertől levelezőn fogok főiskolára járni.( Pótfelvételi) A munka jó lenne, esélyes is vagyok rá, viszont hétvégén is dolgoznak, emiatt elég necces lenne szerintem a kettőt összeegyeztetni. Ha nem vagyok őszinte, és felvesznek, akkor az is gáz, ha meg elmondom, akkor lehet, hogy pont emiatt nem vesznek fel. Mit tegyek?

2013. aug. 6. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem lesz könnyű

Ha eltitkolod és felvesznek amint dolgozni kezdesz kiderül. Akkor még simán próbaidős leszel, és meg sem kell indokolniuk hogy miért mondják majd azt neked hogy "köszönjük, de holnap már nem kell jönnöd"

Ha elmondod az interjún akkor a kezükbe adod a választási lehetőséget. Ha szimpatikus vagy nekik, és fel akarnak venni akkor felvesznek és megbeszélitek hogy a suli mellett hogy tudj dolgozni. Ha zavaró tény hogy suliba fogsz járni, akkor sajnálattal elutasítanak és nem vesznek fel..

Én elmondanám, mert a büszkeségem jobban fájna ha pár nap munka után rúgnának ki úgy, hogy még ők érzik becsapva magukat (hozzáteszem hogy jogosan)

De a döntés a te dolgod..

2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is afelé hajlok, hogy elmondjam. Nem is lenne kérdés, ha most nem olyan munkahelyem lenne, amit gyűlölök és minden nap utálattal megyek be. Szóval nagyon kellene az új állás. Az interjúztató kedvesnek tűnik és szimpatikus is, a cég is emberségesnek látszik, szóval szerencse kérdése lesz :(
2013. aug. 6. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy: ha felvesznek, még mindig halaszthatsz évet a fősulin.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örülök, hogy más is feltette ezt a kérdést, mert pont ezt szerettem volna kérdezni. Megerősítettetek, hogy inkább én is mondjam meg, aztán lesz ami lesz.
2014. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!