Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet azért nem leszek sikeres...

Lehet azért nem leszek sikeres állásinterjún, mert az interjúztatónak nőnek nem én vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Megyek a héten állásinterjúra és véletlenül megtaláltam azt az embert társkereső oldalon, akihez megyek elbeszélgetni. És ott az ideális jelölt férfi, aki neki kell az magas sportos. Na most én se magas, se sportos nem vagyok, sajnos eléggé macis. 41 éves az illető nő
2013. ápr. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Jah, semmi eselyed, ne is menj interjura!


Most komolyan, mi ertelme ennek a kerdesnek??! Keresed a magyarazatokat az esetleges kudarcra?

2013. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom a macis embereekeeet! -- nos lehet, hogy így kiállt fel magában. Nagyon nehéz ügy az állás elérése - sok mindentől függ! Leginkább attól, hány százan jelentkeznek.. Drukkolok Neked, hogy sikerüljön!
2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jav. "kiált fel"
2013. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kevesen leszünk mert nagyon szakmaspecifikus és kevesen vagyunk a szakmába
2013. ápr. 8. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó. Akkor legyél nagyon nyugodt- és szedd össze az eddigi eredményeid - portfóliót is lehetne csinálni -képekkel. És gondolj arra- úgy jó,ahogy lesz. Lesz,ahogy lesz. Kívánom, sikerüljön!
2013. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen rossz, ha egy HR-es a külső adottságaid alapján dönti el, mire vagy alkalmas.

Én is HR-es vagyok, és én is a magas, izmos férfiakat szeretem, de ez soha nem volt szempont a kiválasztásnál, elvégre nem partnert keresek, hanem munkatársat.

2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!