Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meghirdetett állás hirdetés...

Meghirdetett állás hirdetés szinte nulla információval?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy ilyet, hogy Projetkmenedzser, le van írva négy feltétel, az egyik a felsőfokú végzettség meg hogy hova kell önéletrajzot küldeni meg a határidő, ugyanezen a címen asszisztensi állás is.

Kérdésem: Az ilyen hirdető ha még a cég nevét nem is, de valamit hogy milyen tipusu cégről van szó? Most hogy várják el, hogy bárki ilyen dologra jelentkezzen? Behívnak, és ott szembesülsz, és úgy mondj bérigényt is, hogy akkor tudod meg milyen a cég? Nem értelmetlen szerintetek is? Egy komoly cég, ha már ingyenes oldalon hirdet, mert mondjuk a hivatalos pl professionon egy hirdetés negyvenezer kb, legalább valami infót még írhatna. Ti nem így gondoljátok?


2017. jan. 8. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind ezt csinálja. Tényleg örülhetsz, ha megtudod a cég nevét. A kedvencem a versenyképes fizetés...
2017. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó de akkor lehet ilyen valami csicska cég ilyen telefonálgatós xar? vagy direkt nem akarják az ilyenek, hogy kiderüljön? vagy mi a fene van? mert a versenyképes az más kategória az is érdekes dolog, de azt nem Projektmenedzserire írják, szóval érted.... arra is írhatnák de itt még ezt se.
2017. jan. 8. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jutalékos fizetés, félig bejelentve, az ilyenek nem szoktak semmi konkrétumot írni.
2017. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó volt a megérzésem. mindegy. ha fel is hívnak nem mondanak semmit a cégről akkor nem megyek el. ennyi.csak már tényleg már lelkiismeret fúrdolásom van, hogy nem küldök sehova önéletrajzot.
2017. jan. 8. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a probléma, és totál gáz.

Ez ma Magyarországon a HR. Titkolóznak, és inkább hasonlít egy porszívóügynökre a mentalitásuk, mint állásközvetítésre.

Persze ez azért van mert a HR-es lányok messze a leghülyébbek az összes egyetmista között, de sztem a nem egyetemisták is sokkal okosabbak náluk. Egyszerűen hülyék sajnos, nem értem hogy alakult így... gondolom ez olyan süllyesztő-szakma... szeretek pofázni meg facebookozni, megyek HR-esnek...


Eután van pofájuk azt mondani a cégvezetőknek, h 20000 ember hiányzik innen, meg onnan, közbe ezeket a gyökér amatőr cégeket bízzák meg a nagy multik (pénzmosás is van benne nyilván). Elvileg egy emberért egy közepes állásba akár egy millát is kapnak fejpénznek. Gondolhatod, hogy az egyetlen céljuk innentől, hogy akár az életük árán is rád tukmáljanak egy sz .r munkát... lehetőleg minél kevesebb infot árulnak el róla emiatt.


Az egyetlen megoldás hogy a HR-t teljesen kikerülöd és a cég embereivel (menedzser, CEO stb) veszed fel a kapcsolatot. Ez sok helyen külön előny. PErsze a mamutcégeknél szinte lehetetlen megkerülni a HR-t... de oda ha bekerülsz utána is lesz elég bajod velük.

2017. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezert butasag amit hisznek! Pont amikor dolgoztam gyarban 3 muszakban ott a Hres elhazudta az ujjaknak, hogy van hetvegen is munnka. Meg hogy nem muszaly, es ety folyamatosan termelo gyarrol beszelunk. Es egy kisgyerekes apuka volt, mondta hogy ha igy van, tudja vallalni! Es mikor jott az elso hetvege, nezett egyet, hogy nem ezt mondtak neki, o a gyerekre kell vigyazzon! Azt hiszik nem mennek el az emberek? Hazudoznak a hresek, de ha a dolgozo elbax valamit, fegyelmi... Neki meg ez a munkaja nem? O hazudozhat? Hogy mernek ilyet, amikor lehet az az illeto felmondott a masik munkahelyen az itteni igergetesek miatt? Pofatlansag.... bocsi csak nincs ekezetem, mobilrol irok!
2017. jan. 9. 08:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltak ma azon az oldalon ahol meghírdették, bizti olvasták az email-em is amit a gmail-es címükre írtam, de semmi válasz. 12.-e után ha hívnak és kiderül, hogy call centeres xar, bekaphatják akkor....
2017. jan. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!