Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire tűnik valódinak ez a...

Mennyire tűnik valódinak ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

Budapesti cég reklámújságjának napi terjesztésére keresek szórólapost, aki a hét öt munkanapján, adott területen, a kollégákkal együttműködve, postaládába juttatja az anyagot.

Jogosítvány és tapasztalat előny.

Fizetés havi 100 ezer Ft + bónusz forgalom alapján.

Jelentkezni önéletrajzzal a ......címen lehetséges.


Attól tartok, tipikusan olyan, ahol a végén nem fizetnek vagy ilyen-olyan mondvacsinált indokokkal levonják annak a 100.000 -nek egy jelentős részét. Szerintetek?



2015. nov. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valós: kapsz bruttó 100ezer körül, vagyis 60-70ezer érkezik a számlára, de cserébe még járkálhatsz a saját kocsiddal és a benzint/amortizációt nem fizetik...

De ha céges kocsit kapsz, akkor se olyan eget rengető a fenti összeg.

2015. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szórólapozás minimálbéres munka, minimálbérért hirdetik, mi a gyanús benne?
2015. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaaa én nettónak gondoltam és hogy lábbal kell menni nem autóval, nincs is autom meg így nyílván nem buli a dolog.. de ha brutto 100 is akkor is van értelme pár hónapig amíg újra meg nem hirdetik azt amire szerettem volna csak lecsúsztam.. de ha autóval kell akkor felejtős természetesen
2015. nov. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!