Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paypal éves fogadási limit...

Paypal éves fogadási limit törlése kb mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
Már több hete megerősítettem a paypal fiókomat, amivel elvileg el kellet volna törölni a fogadási limitet , de még erről semmilyen e-mail választ nem kaptam és a fogadási limit sem tűnt el . Korábban már feloldottam aküldési limitet ott kb 2 nap volt a válaszidő . Nemsokára szükségem lenne arra , hogy ez a limit megszűnjön, mivel kapom a következő fizetésemet. Aki erről tud valamit kérem válaszoljon a kérdésemre . Köszönöm mindenkinek !

#PayPal #paypal fogadási limit #paypal feloldás #paypal megerősítés
2016. dec. 26. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Üzleti accnak nincs csak limitje.
2016. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem , köszi a választ , de én egyenlőre a magánnal szeretnék "próbálkozni". Úgy lenne a legjobb, ha ezt a fogadási limitet is feltudnám oldani , mint a többit .
2016. dec. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!