Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam a gyűlölt munkahely...

Felmondtam a gyűlölt munkahelyemen, de a főnök rendre cseszeget, hogy kiszúrtam a többiekkel?

Figyelt kérdés

nos, 6 hónapja kezdtem el itt dolgozni, és minden percét gyűlöltem, de próbáltam kitartani, hogy ne az legyen, hogy néhány hét után feladom, de nem ment,, állandóan üvöltő főnök (mindenkivel amúgy), affektáló, lekezelő kollegina, rengeteg munka (néhány olyan dolgot is nekem kell pl csinálni, ami a szerződésem szerint nem is kéne csinálom), túlóra, kevés pénz..

besokalltam, és elmentem táppénzre, gondoltam, csak pihennem kell.

már akkor megkaptam azt, hogy cserbenhagytam a céget, a kollegina egyedül viszi az irodát, ez nem így működik, stb..

visszamentem, de csak rosszabb lett minden, még többet piszkáltak, cseszegettek, flegmán és lekezelően szóltak hozzám...

berágtam, és beadtam a felmondásom.

a főnök őrjöngött, hogy ezalatt a fél év alatt ő mennyi pénzt költött rám a semmiért, és amúgy is, most kereshetnek mást, meg ő hosszútávra tervezett embert felvenni..

a kollegina, mint valami papagáj, szintén nekem esett és ismételte a főnök szavait, hogy én most őt itt hagyom egyedül az irodában, és most mire találnak mást aki betanul.....

kellene, hogy érdekeljen ez?

igazából már-már belebetegedtem ebbe a munkahelybe, állandó gyomorgörcseim, hasmenéseim voltak, bent a melóban inkább rágtam a számat, addig se vegyem magamra a lekezelést. néha visszaszóltam, hogy védjem magam, de olyankor jött az, hogy ez nem az a hely, ahol lehet így arcoskodni, és egyebek... mivel tudtam, hogy előbb utóbb felmondok, inkább magamba fojtottam a dühömet.

őszintén, elegem lett. volt, hogy nekem kellett kimennem az irodából a raktárba, és nekem kellett összeszednem az árut, hozzáteszem békával, mindennel, és nem esett le az ujjamról a gyűrű, ne értsetek félre, de az irodai asszisztens leírásában nem található a raktáros.. :D nekem kellett a kávéautomatába töltögetni a kávét, cukrot, ilyesmiket, soha semmi sem volt jó, amit csináltam, és nem is az a gond, ha hibáztam, azt szóvá tették, hanem ahogy..

tehát igen, besokalltam. és nincs az az isten, hogy a felmondási idő alatt betegyem oda a lábam.. táppénzen vagyok. nem vagyok anyagilag eleresztve, de jelen pillanatban nem érdekel, ha kb. semmi pénzt nem fogok kapni, úgy gondolom, hogy fontosabb az, hogy ne gebedjek bele a stresszbe, amit a meló okozott..

csak bosszantó, hogy szinte kétnaponta jön a telefon az irodából, hogy mikor fáradok be és gondolom meg magam, mert hogy kiszúrtam a céggel, és a többiekkel....


2016. nov. 30. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"kellene, hogy érdekeljen ez?"


Nem. Az ilyen helyen majd megtanulják a résztvevők, hogy miért is nagy a fluktuáció... vagy nem tanulják meg. Egyetlen, amit tehet a normális ember, hogy lelép onnan. A felmondási idő véget ér egyszer, addig húzd ki, bár igazából sok mindent már nem tudnak tenni ellened. Arra vigyázz, hogy ne tegyél tönkre semmit, ne húzhassanak rád valami pert, hogy a főnök visszanyerjen valamit a "sok rád költött pénzből".


Minden rémálom véget ér egyszer, mint ahogy minden.

2016. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom egymás után írtunk hasonló kérdést. ilyen helyen nem veszik észre, mert Egóból nem veszik észre. Itt ahonnan én jöttem el, azt mondták akkor is mikor én jelentkeztem, hogy nem bírják az emberek a nyomást, meg a sok munkát, közben meg minden értelmes ember csak meglátja a káoszt, meg a fizetés azon részének nem kifizetését amit jutalomként oszt a főnök tulajdonos, és mindig volt amiért nem fizette ki amibe megegyeztetek. Azért a mai világban elvárni, hogy száz ezerért dolgozz és akár ha kell este nyolcig irodában, teljes káoszban, picit nevetséges.
2016. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"kellene, hogy érdekeljen ez?"

Rohadtul nem kell, hogy érdekeljen mostmár. A lehető legmagasabbról csesszél az egészre. Ezentúl nem vagy kiszolgáltatva ennek a szemét munkahelynek.

2016. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkaszerződés felmondása mind a két félnek joga a törvényes keretek között. Most te mondtál fel, amit gondolom nehezen bír el a főnök egója, mert többnyire ő szokott felmondani a munkavállalóknak. De nyilvánvalóan őt sem hatná meg, ha épp kirúgna téged, hogy mi lesz most veled. Ennyi, erről szól a felmondás, nem kell vele a továbbiakban foglalkozni.
2016. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még akkor szokott szép lenni, mint ahogy most ketten is tapasztaltuk nálunk ahol felmondtunk, hogy elmondjuk, hogy így döntöttünk és a főnök erre " Igen, ezt én is így látom, jónak" aztán gyorsan mond még valami degradálót, hogy Ő észrevette, hogy nem találjuk fel magunkat, meg csak ültünk, stb stb.
2016. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számát és kész
2016. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért veszed fel a telefont?
2016. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, most már kezdem érteni, miért van Magyarországon annyi rákos. Jól tetted, hogy felmondtál, jobb, mint utána sugárterápiára járni.
2016. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!