Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mindig férfiak a pizzafu...

Miért mindig férfiak a pizzafutárok? Mindig is sokat gondolkoztam ezen az izgalmas kérdésen, van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég nő hozta.
2016. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor este egyedül kell menni ismeretlen címekre. Egy nőnek nem túl biztonságos.
2016. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mostanában nem rendeltem, de korábban volt férfi is, nő is, persze 80%-ban férfi volt. Szerintem olyasmi okai lehetnek, amiért a taxisok, fuvarosok 80%-a is férfi, így alakult ki, és megmaradt a sztereotípia.
2016. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy nő hozza.
2016. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

"van erre valami magyarázat?"


Van: ennek szerintem 2 oka van, oszt lehet lehúzni meg vitatkozni :D

Az egyik, hogy a pizzafutárok motorral járnak - s mivel eleve kevés nő motorozik, így az állásokra is kevesen jelentkeznek.

A másik ok: a futárok általában 12 órában dolgoznak - ezt azért nem mindegyik nő engedheti meg magának, amikor oviba, iskolába kell hordani a gyereket, stb.

2016. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az is ott van, hogy a nőknek jobb esélyeik vannak üzletekben állást találni, főleg ha dekoratívak.
2016. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Buga válasza:
57%
Hú,kértem volna desszertet?
2016. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!