Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hívnak vissza...

Miért nem hívnak vissza piacképes mesterdiplomával?

Figyelt kérdés

26 helyre adtam be az elmúlt 3 hét alatt az önéletrajzomat (Pest területén) és nem kapok semmi visszahívást, csak egy-két helyről egy visszajelzést, hogy nem önt választottuk :D Mi lehet az oka? Pedig kiváló angol, valamint alapfokú orosz ès német nyelvtudással is rendelkezem! Mi lehet az oka? Vagy még ettől is tovább kellene várni?

(Molekuláris Biológia msc diploma van amúgy a kezemben)


2016. aug. 24. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben az esetben tényleg nem ér semmit az egyetem! :D"


Pontosan ahogy az előttem szóló mondta. Nekem egy BSC diplomám van programtervező szakról. (idén végeztem nyáron) Emellett kicsivel több mint 1 év tapasztalatom van.

Na ez azért valamivel versenyképesebb, ezek szerint az egyetem ér valamit. Ez erős kijelentés, mert szakja válogatja.

2016. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Mégis min csodálkozol? Gondolom nem fejlesztőnek jelentkeztél, a többi munka 95%-át meg bármilyen diplomával be lehet tölteni. Miért ne egy közgazdász végzettségűt vegyenek fel: akinek valszeg több multis tapasztalata van, jobban beszél nyelveket, és jobb a kiállása?
2016. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12: WTF?
2016. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a tapasztalat hiánya miatt. Mit tettél egyetem alatt, hogy legyen tapasztalatod?


"Angolul a mai világba már mindenki kiválóan beszél, ez nem is kérdés."


Ez szépen hangzik, de konkrétan nem igaz. Angolul jól beszélni még mindig nagy érték ha mellette értesz valamihez.

2016. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor én tök mázlista vagyok. elég szarul beszélek angolul, mégis megkeresek félmillát havonta :D
2016. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!