Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki közlekedésmérnöki végzetts...

Aki közlekedésmérnöki végzettséggel helyezkedett el, annak milyen feladatai vannak (voltak)?

Figyelt kérdés
mindegy, hogy szakmában vagy rokon szakmában helyezkedett el.

2016. júl. 27. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tyűha, ezt a 72%-os gyereket egyszer nagyon megbánthatta egy Közlekes, vagy kivágták a Közlekkarról, vagy elvégezte, és nagyon balkuki, de annyi szemetet hordott itt neked össze kedves kérdező...


Logikasztika OKJ tökéletes, hogyne... Hiszen a közlekedés csk logisztikából áll ugye? :D Ohh, wait...


Pl a vasútnál, közlekedési cégeknél kb kiröhögnek a logisztikáddal, oda nem jó semmire. Sőt igazából a logisztikai vállalatokhoz is kevés, ha normális melót akarsz csinálni.


Persze elhelyezkedhetsz, feleannyi bérért csinálhatod a segédmunkát, de a normális, felelős munkát a Közlekes diplomás fogja csinálni... Jó nyilván ez nem a kis logisztikai cégekre vonatkozik ahol van 2 kamion....


"Ha állami helyre mész akkor a diplomás kezdő nettó 125 ezer, az OKJ-s 70 ezer."


MIVAN? :D

Ezt úgy jelenti ki, mintha törvénybe lenne iktatva... 2013-ban kezdtem a vasútnál gyakornokként, 250 bruttós (kb 165 nettó volt asszem) amit fél év után emeltek, most épp a Vezérigazgatóságon dolgozom Br 350-ért, ez nettó 230 Tervezőmérnökként. És még van út tovább... Ige egy logisztika OKJ-vel nem jutottam volna el, se beosztást se fizetést tekintve.


Úgyhogy jól átverted a kérdezőt haver...

2016. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11-es:


Köszi a választ, jó ilyent is hallani, és szerencsére végül beadtam a jelentkezést, meg be is iratkoztam, most első éves vagyok közlekedésmérnökin... :D


És amúgy a közlek és a logisztika munkakör mennyire van fedésben? tehát mennyire lehet elhelyezkedni közlekesként logisztika munkakörben? gondolom nem annyira nagy eséllyel, de tekintve, hogy az egyetemen 2 évvel ezelőttig volt logisztika szakirány közleken belül (asszem azóta lett külön szak, mert most van külön logisztikai mérnök szak) így valami átfedés biztosan van :)


Amúgy Te melyik egyetemen végeztél?

2016. nov. 19. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!