Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemet végzett diplomások,...

Egyetemet végzett diplomások, Ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
kérnék életkort, végzettséget is! köszi!!

2016. júl. 17. 07:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
52%
Enteriőr ide terület, nem lakossági. Most próbálok bánkódni, de nem megy :) Viszont tèny, ma MO-n az IT/Telco szektor fizet talán az egyik legjobban.
2016. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
27%
Enterprise, bocs autokorrekt
2016. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
27%
11-es: pedig maga a Telekom úgy hallottam itthon elég szarul fizet hasonló pozíciókhoz viszonyítva más nem csak telko cégekhez képest
2016. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
27%

#13-as: sajnos erre nem tudok válaszolni, sosem érdekelt, hogy egy munka mennyire könnyű, például kábelkötegeket összerakni marha könnyű, csak éppen belehülyülnék 2 nap után...


Az érdekel, hogy a munka érdekes legyen, jól keressek vele, legyen előrelépési lehetőség

2016. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
0%
bruttó 150, nettó 400 :-) okleveles közgazdász, 29 F, középvezető vagyok egy szolgáltató cégnél
2016. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát tényleg úgy gondolom, hogy jól döntöttem 3 éve, amikor ott hagytam a BME-t, most Svájcban vagyok nehéz gépkezelőként dolgozom, ha érdekel Titeket: én átszámítva 1,2-1,4 millió Ft-ot keresek havonta nettóban, évente 10 millió ft-ot tudok félretenni - igaz 5-en vagyunk egy házban, de nem élek szerényen. én most 26 vagyok, még 4 évet tervezek itt lenni, aztán irány haza KESZTHELYRE!! :-)
2016. júl. 17. 13:36
 17/37 anonim ***** válasza:
34%

nem, nem döntöttél jól, mivel nekem saját lakásom van a kevesbb pénzből, nyaralni járok, étterembe megyek amikor csak akarok...



elköveted azt a hibát, hogy nomálisan nézed a dolgokat, és nem életszínvonal szerint

2016. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
54%
Engem inkább az érdekelne, hogyha úgy élnek, mint én ( saját ház, rendszeres szorakozas, hét közben nuku főzés a senkivel nem nyomorgok együtt) akkor mennyit is tennék félre svajcban? Ja, hogy semmit, sőt, még ezt az életszínvonalat sem tudnád kinn hozni? En kérek elnézést, én nem nyomorgok 10 évet azért, hogy utána kb annyit érjék el, mint itthon...
2016. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
utolsó okleveles közgazdászként jött ki egyik munkatársam is, ő most csak figyeli a beszerzéseket (fizikailag ellenőrzi, hogy mindenből annyit hoz a kamion amennyi számlákon szerepel) és ezért 800 e Ft körül keres, napi 9 órát melózik, fél óra ebédszünettel. mobiltelefon nélkül!! bele sem merünk gondolni, hogy a főnökök mennyit keresnek..
2016. júl. 17. 13:42
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, én éltem svájcban... pontosan tudom, hogy milyen a kinti árszínvonal. Pontosan tudom, hogy egy étterembe elmenni mekkora megterhelés. Igen, ruházat, vagy műszaki cikk van olcsón kint, de a lakhatás (az 5-en egy házban nekem nem lakhatás), a szolgáltatások brutálisan drágák...


Te pedig mindenhol a fizetést emlegeted, amire messziről teszek, engem az életszínvonal érdekel, nem az, hogy mennyi van a fizetési csekkemen...

2016. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!