Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van az embernek programozóként vagy mérnökinformatikusként elhelyezkedni egyetemi diplomával ha az egyetemről 34 évesen kerül ki valaki?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne belevágni?

Illetve mik segíthetnének nekem egy cégnél való elhelyezkedésben? Olyanok válasza érdekelne elsősorban akik közel állnak ehhez a témához valamilyen módon nemcsak hasraütésszerűen tippelnének. Sok szakon gondolkoztam de ezek tűnnek a legcélszerűbbnek és a leghozzámillőbbnek.


2016. júl. 16. 13:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem tudom mi bajod van.

Én csak azt kérdeztem hogy mit érdemes kitanulni amivel jól lehet keresni. Szerintem nem én vagyok az egyetlen ember akinek nem jött be az amit előzőleg tanult és váltani szeretne. :)

2016. júl. 16. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!