Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire figyeljek az első hetekbe...

Mire figyeljek az első hetekben? Ez a fizetés jónak számít?

Figyelt kérdés

120 és 140 nettó között (még nem tudom pontosan) recepciós leszek, 0 tapasztalattal ezen a téren, diploma nélkül (most érettségiztem). ez ehhez képest jónak számít?


ez lesz az első munkahelyem. persze voltam már diákmunkán ruhaüzletekben, de ez most elég komoly. a cég is az, a körülmények, a hely, és fontos emberekkel kell majd együtt dolgoznom (mármint akiket fogadnom kell, tehát ez egy "menő" hely)

mire figyeljek az első hetekben? nyilván alap, hogy nem kések el, hogy megpróbálok mindent a tőlem telhetően a legjobban kivitelezni, érdeklődni, kérdezni, a kollégákkal összeismerkedni.. mit tanácsoltok még? egy kislánynak érzem magam, aki felpróbálja az anyukája 5 számmal nagyobb cipőjét..

18L


2016. júl. 11. 22:53
 1/4 anonim válasza:

Ne stresszelj, és vállald önmagad!

Legyél a kislány kis cipőben, és ne akarj nagynak látszani! Akiket fogadni fogsz, látni fogják, hogy még új vagy, és ha te magad nem félsz vállalni ezt, az emberektől segítséget fogsz kapni az induláshoz, gondolok itt egy mosolyra, vagy őszinte megértésre, ha esetleg bakizol egyet.


De aa görcsölsz, ha mindenáron anyukád cipőjében akarod bizonyítani, hogy már nagylány vagy, az emberek érezni fogják ezt, és meg fognak mosolyogni érte, ami nem lenne pozitív élmény. Ezt kerüld el.


Sok sikert! :)

2016. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kezdésnek jó a meló és a fizetés is...és az éretségidböl kb semmit sem fogsz belőle hasznosítani,esetleg az informatikai rész jól jöhet.

Ami viszont kellhet az a kommunikációs pszichológia és üzleti etikett.

Ezeket simán össze válogatod a netes tartalmakból és gyakorlatba fekteted.


Pl [link] [link]

2016. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

persze, etikettet már tanulgattam (régen hostessként is dolgoztam és kötelező volt) úgyhogy fel fogom frissíteni azokat az ismereteimet, mivel hostess feladataim is lesznek illetve a terület ahol dolgozom, szeretném megismerni, alapfogalmak, stb.

de ehhez képest a fizu jó nem? nem akartam túl sokat mondani, amikor megkérdezték az igényt, azt mondtam, amit egy ott dolgozó ajánlott, hogy annyi a reális..

beszélek 2 idegen nyelvet még ehhez

2016. júl. 11. 23:36
 4/4 anonim válasza:
A bér az kezdésnek "jó" de amint megszoktak és megszoktad a céget és a dolgait azonnal kérni kell többet mert a 2 idegen nyelv az sokat dob rajtad.
2016. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!