Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociális Járulékot (segélyt)...

Szociális Járulékot (segélyt) utalnak még ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy eddig közmunkán voltam megszünt a szerződésem idén március 3 és igaz közmunkára rá egy hónapra vissza is vették április 4 én!

Tehát már több is van mint egy évem, 90 nap ellettást kaptam volna már megkaptam a határozatot is és minden papíron bent volt időben!


És igen azóta már vissza is vették közmunkára 4 étől tehát 1 hónap ellátás járt volna ami kb olyan 35 ezer ft körül van, és kártyára kértem, és tegnap ezt még is kaptam kártyára vagyis jobban mondva egy részét csak egészen pontosan 6625 ft ot csodálkoztam is hogy ez, hogyis van!

Azóta már felhívtam a munkanélkülit és azt mondták, hogy igen el lett utalva de csak öt nap március 3-ától 7.ig, és kérdeztem, hogy ez miért van de konkrét választ ők sem tudtak adni csak annyit, hogy a többit majd következő hónapban fogják utalni a maradék 28 ezer ft ot, és mondtam is, hogy akkor 6625 ból hogyan éljek még egy hónapig!


Tehát az szociális járulék március 3 tól április 4 is járt volna mert ekkor már vissza vettek dolgozni ennek ellenére mlmiért csak 5 nap lett kiutalva, kérdeztem ismerősöket akik ugyan abban az időszakban kaptak ellátást mint érdekes módon ök megkapták az egész havit!


Szerintetek miért lehet ez vagy mit tudok évvel csinálni egyáltalán a fennmaradt 28 ezer ft ot szerintetek ki fogják még utalni ebben a hóbapban!? Bocsi a hosszú szövegért!



2016. ápr. 6. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!