Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is alulfizetnek...

Szerintetek is alulfizetnek több nyelvtudással és két diplomával?

Figyelt kérdés

2 nívós egyetemen végzett pénzügyi diplomám van, magyaron kívül 3 (!) nyelven beszélek, abból kettö anyanyelvi szinten. 6 év munkatapasztalatom van, mindenki elégedett velem.

200 nettót keresek Budapesten nagy multicégnél, fizetésemelésröl szó sem lehet. A csókosokat léptetik elö akik akár alig 6 hónapja jöttek a céghez. Hüséges típus vagyok, jól érzem magam ott, de ennyi fizetésért úgy érzem váltanom kell. A fönökeim szerint ez így teljesen reális. Van ismerösöm aki ugyenezt a munkát végzi külföldön, évi 15M-ért! (Valós összeg, bár ott drágább minden, de ha átszámítjuk a költségeit magyar fizetésnek olyan 6-700 ezernek felel meg.


Mit gondoltok, tényleg keveset kapok, érdemes külföldre mennem?



2016. febr. 22. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen munkakörben dolgozol, szükséges-e a diplomád vagy a nyelvtudásod hozzá, vagy ezek csak úgy vannak dísznek. Ha igen, akkor szerintem alacsony az összeg. Én is ennyit keresek, csak nekem sem a diplomámra, sem a nyelvtudásomra nincs szükség a munkám során.
2016. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem váltanod kéne, ennyit én is keresek, szintén nyelvtudás és diploma nélkül, itthon, vidéken...
2016. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TamásTóth ***** válasza:
83%
Multinál dolgozom, ezekkel az adatokkal (2 nívós diploma és nyelvtudás és 6 év tapasztalat) nálunk kb 700 ezer - 1 millió bruttót kapnál és mellé még céges mobilt céges kocsit (ingyen). Szerintem mindenképpen váltsál.
2016. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez mind igaz, akkor alul vagy fizetve.
2016. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Operátorként majdnem megkeresek ennyit túlóra nélkül 8 általánossal...
2016. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A munkám feltétele volt a diploma és a tárgyalóképes angol. Persze amióta tudják hogy németül is perfekt vagyok a német projektekbe is be kell segítenem. Persze plusz juttatás nélkül.


TóthTamás: akkor igaz amit számoltunk a min. 700-as nettó. Amikor harmadszorra neveztek ki helyettem egy kezdöt, akkor hozzám vágtak egy céges telefont de cserébe még este 7-kor is munkaügyben zaklatnak.


Elég naív vagyok, örültem annó ennek az állásnak de jól becsaptak. Sajnos hittem az elöléptetések ígéretének, azért nem mondtam fel. De amikor már a 6. embert nevezik ki aki 1-2 éve van ott, ráadásul valamelyiknek még csak folyamatban van a diplomája ... Családom szerint túlképzett vagyok, még a fönökeimhez képest is, ezért fogtak vissza. Ök nyitották most fel a szememet, mert 100% elkötelezett voltam a cég felé, de ezt úgylátszik kezdö fizetéssel honorálják.

2016. febr. 22. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felmondani.
2016. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép óvatosan nézz szét, milyen lehetőségeid vannak. Addig ne mondj semmit, és ne is mondj fel, amíg nincs meg az új helyed. Bruttó 300 ezer Bp-n, multinál egy pályakezdő fizetése kb, szóval eléggé alulfizetnek. Ne érezd magad ettől rosszul, te is pénzből élsz, ha nem tetszik, váltani kell.
2016. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!