Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok,elég sikeres karriert építettem fel ilyen fiatalon. Csakis erre koncentráltam egész életemben, hogy sikeres legyek, legyen sok pénzem,de a szerelem kimaradt az életemből. Milyen tanácsokat tudnátok adni?

2016. jan. 17. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem késtél le semmiről. Van valamilyen hobbid? Sportolsz esetleg?
2016. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Máshól nem lehet..."


Már hogyne lehetne!!

Én se jártam soha discoban és mégis 7 éve boldog párkapcsolatban élek.

Az egy nagyon szűk réteg aki discoban ismerkedik.

2016. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Sokan elkanyarodtak a témától,de azért köszi mindenkitől mindent! Mi a hobbim? Zenei producer vagyok!
2016. jan. 19. 03:50
 24/28 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom neked hogy ébredj fel az álmodozásból és akkor lesz barátnőd is.
2016. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?
2016. jan. 20. 16:02
 26/28 anonim válasza:

Szia!

Én a barátommal a cset.hu-n ismerkedtünk meg teljesen véletlenül. Másfél éve boldog párkapcsolatban vagyunk, és mindegyikőnk olyan, mint amilyenről a másik ábrándozott régebben :) tény hogy ez iszonyat ritka, de van némi esélye.

Szerintem a legnagyobb szerelmek teljesen véletlenül csöppennek bele az életünkbe amúgy. Egy pár jó tanács a nőkhöz: 1.) Az elején SOHA ne fedd fel magad, hogy milyen sikeres vagy, és a pénz témát is kerüld. Nagyon tudja a pénz befolyásolni a nőket. Ez majd ráér akkor ha már kialakulóban van valami

2.) Ha találtál olyan nőt, aki tetszik, bízol benne, és látod rajta hogy rendes, akkor mutasd ki neki az érzelmeidet. Így ő is sokkal jobban kifogja mutatni az érzelmeit

3.) Légy nagyon alapos abban, hogy ilyen háttérrel milyen nőt választasz. Vannak nagyon rendesek, akik szépek, okosak és intelligensek, viszont az ellenkezőjéből sajnos még több van. Úgyhogy legyél nagyon körültekintő


Sajnos azt nem tudom megmondani hogy hol tudnál ismerkedni. Kiállítás, múzeum, kávézó, egyetemi könyvtár, cset....... az én eddigi tapasztalataim alapján véletlenül jönnek azok az emberek az életünkbe akikkel kapcsolatba kerülünk


Remélem valamit tudtam Neked segíteni!

További sok sikert kívánok! :)

2016. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"tény hogy ez iszonyat ritka, de

van némi esélye."


Mi is ugyanígy, 7 éve de ismerek másik párt akik több, mint 10 éve jöttek össze chaten.

2016. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Chh...
2016. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!