Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok,elég sikeres karriert építettem fel ilyen fiatalon. Csakis erre koncentráltam egész életemben, hogy sikeres legyek, legyen sok pénzem,de a szerelem kimaradt az életemből. Milyen tanácsokat tudnátok adni?

2016. jan. 17. 18:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

25 évesen úgy nyilatkozol, mintha egy 50-es éveiben járó férfi lennél, akinek még nem volt 1 épkézláb kapcsolata sem.

Szerintem kellenek ugyan a tinikori szerelmek és csalódások is, amik edzik az embert érzelmileg, de nem hiszem, hogy lemaradtál volna bármiről is.

Nem erőltetném a dolgot (főleg nem internetes társkereséssel és discoval), legtöbbször egy közös hobbi/szenvedély hozza össze az embereket.

2016. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Előszöris gratulálok a sikeres karrierhez. Olyan jó olvasni, hogy lehet ma Magyarországon huszonévesen is sikeresnek lenni! Több ilyen történetet kellene feltenni a netre!

Bár az internetes társkeresés nem túl romantikus, azért egy próbát megérhet. Van egy eHarmony nevű oldal, ahol főleg külföldiek vannak, értelmes a közeg. Bár kevés a magyar, és fizetős, de jókat lehet beszélgetni.

Én a nyáron rávettem magam, hogy egyedül menjek programokra: voltam fesztiválon, füvészkertben, strandon, koncerten, most pedig megyek indiai étterembe, és beírattam magam egy egynapos utazásra is. Ahogy láttam, elég sok szingli férfi és nő van, itt is lehet próbálkozni. Tandemugrás? Még nem voltam, de videók alapján sok a szingli leányzó.

Szurkolok neked!


23/N

2016. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"A ritka kivételek közé tartozol,ugye tudod?"


Szerintem nem annyira. Van ismerős házaspár akik kb 13 éve vannak együtt és csak sok év után tudtam meg, hogy szintén chat.hu-n ismerkedtek meg. Szerintem kicsit cikinek tartja ezt az ember talán :) de hát ha ott sikerült akkor ez van, ettől még ugyanúgy szeretjük egymást mintha máshogy sikerül egymásra találni. Ott sem zombik vannak, hanem élő emberek a képernyő mögött. Speciel nálunk mindketten épp unatkoztunk vizsgaidőszak után és bár nem volt szokasunk chatelni valamiért mégis mindketten egy időben voltunk fennt akkoriban pár napig. Szóval eléggé véletlenül futottunk össze de akár így is lehet.

2016. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI TANÁCSOKAT!
2016. jan. 18. 20:39
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

"Utálom a discokat"


Így nem is lesz csajod !

2016. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Jobban jár, ha nem a disco-ban ismerkedik...
2016. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Jobban jár, ha nem a disco-ban ismerkedik..."


Máshól nem lehet...

2016. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szerinted.
2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz ! Másokat sem szeretnek. Egymás után látom, hogy körülöttem megszakadnak a hosszú kapcsolatok is, többgyermekes családok válnak el. A röpke szerelem hamar elillan


Rengeteg válás van magyarországon. A házasságok fele válással végződik és akkor nem is néztük a kényszerből egy családban maradókat. Megláthatod, hogy a társadalom túlnyomó többségének nem adatott meg ez. Sőt ! Rengeteg ember azt sem tudja mi az a szererelem. Mint pl én sem és jól megvanna így is. elhiheted. Te jó helyzetben vagy, mondhatni ideálisban. Nem köti meg a szabadságod olyan kémiai anyag, mint a szerelem vagy a házasság köteléke.

2016. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%
Örülj neki inkább és legyél boldog. Ha nő kell járj örömlányokhoz
2016. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!