Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok,elég sikeres karriert építettem fel ilyen fiatalon. Csakis erre koncentráltam egész életemben, hogy sikeres legyek, legyen sok pénzem,de a szerelem kimaradt az életemből. Milyen tanácsokat tudnátok adni?

2016. jan. 17. 18:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Járj diszkóba
2016. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Utálom a discokat
2016. jan. 17. 19:00
 3/28 anonim válasza:
71%

Van valami hobbid? Pl kiállítások, borkóstoló, utazás, sport stb... ahol esetleg tudnál ismerkedni. Mindenki egyből discoval jön, de ott szerintem se lehet normálisan ismerkedni. Azt javaslom, menj el olyan helyre/helyekre, ami érdekel, ami a hobbidhoz kötődik, de van lehetőséged ismerkedni. Vagy ha nincs időd kimozdulni/nincs a közeledben ilyesmire lehetőség, akkor azt ajánlom, hogy interneten keress olyan fórumokat, ahol ezekről tudsz beszélgetni más emberekkel. Akár az is meglehet, hogy ott összeismerkedsz valakivel és később tudtok találkozni. Illetve a másik kérdés.. a munkahelyeden/munkahelyed révén nincs lehetőséged ismerkedni?

De ha nem megy, ne erőltesd, a legváratlanabb helyzetekben is lehet ismerkedni :) Ha nem görcsölsz rá, csak élvezed az életet, akkor bármi kialakulhat :) Sok sikert!

2016. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Netes tarskereses?
2016. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%

Úgy látszik nem érte meg.


Sikeres karrier miben merül ki?


Bejársz még mindig 8-17ig melóhelyre, ugrálsz ahogy a főnök kívánja x millióért?


Na ez számomra nem a sikeres karrier!

2016. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

elittárs :D


utolsó, én ugyan nem akarok kötekedni, de szerintem te szivesen ugrálnál milliókért akármilyen főnöknek. :D


amúgy én nem aggódnék. akármennyire is gáznak tartják sokan, a nők jó nagy része a pénzre megy, tehát ha neked tényleg van egy elég elég magas szintű karriered, jó fizetéssel, előbb-utóbb akad majd valaki. ez ilyen :D

2016. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
58%
Tinder
2016. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen lenne rá lehetőség,viszont ott tudják,hogy sok pénzem van és nem mellesleg én vagyok a főnök,szóval az kizárt dolog!Nekem szerelem kell,nem olyan,aki a pénzemre hajt!Ku*vát bármikor tudok ,,szerezni".A netes társkeresést nem megint nem tartom hasznosnak,én inkább a régimódi ismerkedést tartom relevánsabbnak!A megérte-e kérdés szerintem elég relatív!Sokan szeretnék ezt elérni,amit én elértem,és én is sok olyan dolgot szeretnék,amit más/mások értek el.Miben merül ki? Abban barátom,hogy mindent megcsinálnak helyettem,nekem csak csettintenem kell!Mielőtt gyűlölnél/gyűlölnétek,kemény munka van emögött.20-as éveim elején kerestem milliókat,ma már ezt is túlszárnyaltam.
2016. jan. 18. 00:36
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

"A netes társkeresést nem megint

nem tartom hasznosnak"


Én is így gondoltam és mégis ott találtunk egymásra a párommal 7 éve. Ráadásul nem is társkereson hanem chat.hu. Szóval mégis működhet.

2016. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A ritka kivételek közé tartozol,ugye tudod?
2016. jan. 18. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!