Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Camponába tescoba milyen a...

Camponába tescoba milyen a munka? Elviselhető?

Figyelt kérdés
Sok rosszat olvasok szinte minden tescoról hogy emberszámba se veszik az embereket ès a betanulás is 3 napig tart aztán ott hagyják a dolgozókat csinálják ahogy tudják. Vèlemènyek?
2016. jan. 14. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted? Buli,milliós fizetés,...
2016. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
3 napig tart a betanulás? Én dolgoztam tescoban, ugyan diákmunkán és csak pár napot, de bárkit kérdeztem mindenki azt mondta hogy 4-6 óra betanulás volt nekik aztán pápá csináld magad. Úgyhogy ehhez képest nekem a 3 nap elég jónak tűnik. :D
2016. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*Camponában, Tescoban


3 nap alatt egy csimpánz is megtanulja, szerintem egy napnál többet nem foglalkoznak a betanítással.

2016. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi lennél a Tescoban,mert nem mindegy ám?
2016. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat. Camponában, tescoban. Amúgy árellenőr. Pár hónapig kène csak mert külföldre tervezünk menni. Ès ez nekem közel van. Rögtön hívtak interjúra. De ahogy láttam elèg morcosak az ott dolgozók.. Meg csak a rosszat olvasom ès elveszi kedvem. Mèg ha csak pár hónap is. Köszi a válaszokat.
2016. jan. 14. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Külföldön sem lesz jobb, legalább megszokod, hogy ugráltatnak.
2016. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy külföldön is ezt csinálnám. Meg mondtam hogy most ez van közel. Ilyen helyen mèg nem dolgoztam azèrt kèrdeztem. A kèrdèsemre kèrtem választ, nem okoskodást.
2016. jan. 14. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, neked mi az elviselhető. Mert én például azt is elviselem, hogy minden éjjel úgy 1 tonna árut töltök be a polcokba. Nem azért mert bírom, hanem mert muszáj.


De amúgy nem vészes az. A kollégák többnyire csak a külsősökkel (vásárlók, más cégek alkalmazottai) mogorvák. Ha dolgozó vagy, a legtöbb normálisan viselkedik veled. Amelyik meg nem, az ugorjon a tömörítőbe.


Ráadásul nálunk például (Megapark) igencsak jó a társaság, és emberséges a főnök. Egyszer nem szólt még senkihez egy rossz szót sem, segít ha tud... Magyarul áruháztól függ, milyen a hely.

2016. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!