Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban szégyen, ha a férjem...

Valóban szégyen, ha a férjem vállal plusz munkát, ha én nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg nincs munkám, így a munkanélkülit leszámítva fix bevételem se. Van megtakarítás, de az más.

A páromnak adódott egy lehetősége plussz bevételhez jutni (nem sok, heti 5000Ft) az által, hogy hétvégente otthonról dolgozik.

Én kapok x összeget a háztartásra, ami fennmarad, azt magamra fordíthatom, és ennyi.


Valóban olyan szégyen, mint sokan mondják?


2016. jan. 8. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj,akik mondják vagy irigyek,vagy ők se fulladnak bele a munkába,ha van idejük másokkal foglalkozni.Ha így jó nektek,akkor sz@rj le mindenkit.
2016. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

A férjednek gondolom nem volt kötelező elvállalni,és nem is hiszem,hogy annyira rá szorultok,mivel írod,hogy van tartalék.

Én is így vagyok jelenleg,munkanélküli,tartalék van,megélünk egy fizetésből is.Igaz én most végzek egy tanfolyamot,ebben szeretnék elhelyezkedni nyártól ha levizsgázok.Addig nem keresek állást (csak ebben,de papír nélkül egyenlőre nem alkalmaznak,majd csak papírral) és leszarom ki mit gondol,felnőtt emberek vagyunk,mindenki a saját életével foglalkozzon.

2016. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szarrá irigykedik magukat az ötezer forint miatt.
2016. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem az ötezer miatt, de az megtörténhet, hogy ők dolgoznak egy utált helyen s irigykednek arra, aki nem :) De ez csak kósza hipotézis egy lehetőségre, nem is én írtam az eredeti hozzászólást, engem nem isérdekelnek a beszólók s azok sem, akik mindig lepontoznak ebben a rovatban :D Sokkal szebben állnék, ha csak az ételes témáknál lennék ott, bár ott is szembe tudok menni egyesek elképzeléseivel...
2016. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
gondolom nem az 5000-re írta,hanem arra,hogy valaki tök jól megél,úgy is,hogy nem dolgozik...
2016. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
40%
Muszáj lepontozni,mi?? Attól még,mert nekem van egy véleményem,nem kell lepontozni.
2016. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek a 4-sel :)
2016. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
73%
az nagyobb szégyen, ha olyan párod van, aki visszatart abban, hogy boldog legyél és sikeres, ha az ő munkája a boldogulásotokat elősegíti, akkor semmi gond, de sajnos vannak férfiak, akik akit csak bírnak átejtenek, hogy milyensokat dolgoznak és a feleségük semmit nem csinál, már mindenki segítene, de az ura nem, és megkérdezi nagy ártatlanul miért neki kellene segíteni állandóan, holott az életbe nem segített a nejének, na ez szégyen
2016. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy a párod ezt "hobbiból" vagy anyagi szükségletből csinálja. Ha az utóbbi, akkor igen, illene dolgoznod.
2016. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!