Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Soproniak! Arra felétek...

Soproniak! Arra felétek milyen a fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg Tolna megyében egy szekszárdi cégnél dolgozok, de már úgy gondolom, hogy itt lenne az ideje váltanom. A környéken több helyre is felvettek volna de nem voltam megelégedve a nettó bérezéssel ami itt 85 ezer forint és 100 ezer forint között lett volna.És a kérdésem az lenne, hogy ott milyen bérezések vannak? Amit egy átlagos szakmunkás ember haza vihet!Mert sokat hallottam, hogy arra felé magasabbak egy picit és főként azért szeretnék menni mert Sopron nagyon megtetszett mikor voltam és akár el tudnám fogadni otthonomnak is. (Csak hogy könnyebb legyen autószerelő és műszerész végzettségem)

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. nov. 29. 15:22
 1/1 meszike91 ***** válasza:

Soproni vagyok. Én ismerek olyan mosogatót aki nálad többet keres.


De ha Sopronba akarsz jönni, akkor számolj azzal, hogy a lakhatás jóval drágább! Esetleg egy közeli faluban lehet olcsón albérletet szerezni, de akkor meg nem árt, ha van kocsid. A tömegkölekedés reggelente nagyon rossz.

2015. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!