Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokként ez jó fizetés?...

Gyakornokként ez jó fizetés? Mit remélhetek a jövőben?

Figyelt kérdés

Van egy nemzetközi tanulmányok és egy gadaságinformatikus alap diplomám, utóbbi pénzügyi mesterrel lesz (ez még folyamatban). Angolt németet jól beszélem és most corporate finance szaktanácsadó asszisztensnek vettek fel nettó 1350-es órabérért. Ez jónak számít? Nőként, teljes állásban mire számíthatok? Ezen felül már van egy éves pénzügyi belső ellenőr tapasztalatom.


Előre is köszi a válaszokat!

21/N


2015. nov. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez 300 feletti bruttó - feltételezve a 8 órás munkát. Ez szerintem gyakornokként korrekt.
2015. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakornoknak korrekt, később lesz az több is.
2015. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak gyakornokként jó ez, hanem amúgy is.


Egyébként meg a gyakornoki fizetés ezeregy dologtól függ, hatalmas a szórás. Most csak pár példa az életemből: gépészmérnök haver, kötelező szakmai gyak, a törvényileg előírt minimálbért kapta, ami valahol 200-300 ft/óra volt nettó.

Én 750-et kapok most nettóban gazdaságinformatikus gyakornokként, viszont nagyon rugalmas a munkaidőm cserébe (nem kötelező szakmai gyakorlat). Van olyan szaktársam aki 1000 fölött keres. Meg olyan is, aki 500 körül. Egy másik gépészmérnök haverom most ment el 1500/óráért. Koleszos szobatársam psz-es diplomával 900-as órabér. Ez Budapest. Ha otthon járnék egyetemre, akkor meg fix, hogy semmilyen gyakornoki fizetésem nem lenne, mert lehetőségem sem lenne suli mellett dolgozni.


---


Amúgy hogy van 21 évesen 2 Bsc-d már most?

2015. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egyszerre csinálta és nyilván sok kredit keresztkredit volt, aka mindkét tárgyhoz elfogadták, így csak 1x kellett kijárni.


meg a nemzetközi tanulmányok amúgy is egy totál habi szak, gondolom annak a kötváljait simán benyelték szabválnak gazdinfón.

2015. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy az utolsó írta :) Gazdinfón még nem végeztem. De amúgy 5 évesen kezdtem a sulit így van egy nyert évem pluszban.
2015. nov. 28. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

"De amúgy 5 évesen kezdtem a sulit így van egy nyert évem pluszban."


Na igazából ez érdekelt... tudom, hogy lehet párhuzamosan végezni a szakokat, csak nem akiket ismertem és diplomáztak, azok leginkább 22 évesek voltak, mármint a legfiatalabbak.

2015. nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!