Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereskedelem és Marketingre...

Semmii kérdése:

Kereskedelem és Marketingre szeretnék menni szeptembertől a bkf-en. Ennek a szakmának van jövője? Mennyit fizethetnek pályakezdőnek és "tapasztaltnak"?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki ezen a szakon végzett. Budapesten eladó egy Tescoba. Nettó 100at keres egy hónapba, ebből 50et fizet a szobabérletre rezsivel együtt.
2015. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemrég írta itt egy kérdező, aki nem talál munkát


"A kérdező kommentje:


Marketinges a szakmám, amikor anno ezt választottam jó ötletnek tűnt mert akkor volt rá kereslet. Mire befejeztem a sulit ez változott. Az előző munkahelyem sem szakmába vágó volt, örültem, hogy sikerült elhelyezkednem valahol, most se válogatok, de hiába... mindenhova beadom az önéletrajzomat, ami jól megvan szerkesztve."

2015. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!