Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális ha egy főnök lekezelő...

Normális ha egy főnök lekezelően bánik mindenkivel és csak neki lehet igaza?

Figyelt kérdés

Nem egyenrangú félként bánik az alkalmazottakkal. Olyan a hozzáállása, hogy te csak ne gondolkozz majd én megmondom mit csinálj.


Hogy lehet az ilyen emberrel kijönni?


2015. nov. 10. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"Nem egyenrangú félként bánik az alkalmazottakkal. "


Mert nem is egyenrangú veletek.


"Olyan a hozzáállása, hogy te csak ne gondolkozz majd én megmondom mit csinálj."


Örülj neki, nálunk mindent nekünk kell kitalálni mit hogyan és persze jó is legyen, de azt nem mondják meg hogyan.

2015. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de szokványos.
2015. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"te csak ne gondolkozz majd én megmondom mit csinálj"


Pontosan fizet, időben? Be vagy jelentve?

Ha igen, akkor nincs ezzel semmi baj. A főnök megmondja, mit kell csinálni, megcsinálom, letolom a 8 órámat, oszt húzok haza a francba. Elsején meg jön a fizu. Tökéletes így, nem értem, min problémázol...

2015. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azon, hogy valamit rámbíz, amihez ő nem ért, de van egy elképzelése, hogy az mennyi idő. És nem hiszi el, hogy több idő.

Megmondja, mit csináljak - ezzel semmi bajom. De azt nem mondja el hogy valósítsam meg x idő alatt, mert ő sem tudja. Viszont piszkál, hogy lassan csinálom.

2015. nov. 10. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
micsoda problémák... bárcsak ilyen munkahelyem lehetne.
2015. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!