Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek úgy el lehet...

Szerintetek úgy el lehet éldegélni, hogy az ember hónapról-hónapra új állásokat keres, felveszik, majd odébb áll egymásik munkahelyre?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyekre gondolok, ahova könnyű bejutni: mint pl betanított munkás. Teszem azt elmegyek, felvesznek, 1 honap mulva bejelentem hogy bocs, de találtam mást, odébb állok. Aztán ugyanezt csinálom a másik munkahelyen is...?
2015. okt. 19. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egészen addig,amíg nem futsz össze kétszer ugyanazzal a hressel.de mi értelme ennek?
2015. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

ööö ez mire is jó, ha ugyan olyan munkakörbe váltasz?


Váltani csak akkor van értelme ha a másik munkahely valamiben jobb.

2015. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi az értelme. Nagy fizetéskülönbségben ne igen reménykedj.
2015. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
jobhopper :D
2015. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne..ha lenne annyi szabad munkahely, de sokan évekig nem találnak állást. No és persze önéletrajzba be ne írd hogy elmúlt évben 6 helyen dolgoztál. De ha nem jobb semmivel a másik meló akkor felesleges ugrálni
2015. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pesten lehet, egy kisvárosban 3-4 cég hirdet maximum, hamar körbeérsz.

Mondjuk azt én sem értem, hogy minek.

Olyanokat hallottam, hogy kiszámolták, hogy már 1 éve dolgoznak, már jár 3 hónapig a munkanélküli segély (most csak mondtam valamit, nem tudom mennyit kell dolgozni, hogy járjon a segély.) Aztán bement a munkaerő-közvetítőhöz, hogy ő felmond, mert már jár a segély. Hiába mondták neki, hogy de csak 3 hónapra, ember!!! Utána mit csinálsz? Azt mondta, nem érdekli, de 3 hónapig kap pénzt, és semmit nem kell érte csinálni. Munkaerő közvetítő ismerősöm mondta, sok van ilyen.

Te is ezt szeretnéd? De ahhoz nem elég 1 hónapot dolgozni.

2015. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ezzel az lenne a célom, hogy minél kevesebbet dolgozzak, mert nem szeretek dolgozni. Például ha megkapom az állást, akkor ellinkeskedném, szabadságot vennék ki, vagy tápénzt egészen addig amig ki nem rugnak. Aztán jönne a következő...ős így tovább.
2015. okt. 20. 13:53
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja és direkt egyszeru munkákat vállalnék, mint takarító, betanított munkás, raktáos, stb...a lényeg, hogy leszarnám a munkát, elüldögélnék, max. ha jön a főnök, akkor ugy csinalnek mintha dolgoznek :D
2015. okt. 20. 13:54
 9/22 A kérdező kommentje:

És azert vállalnék egyszeru munkákat, mivel oda könnyű bejutni.


Egyébként 2 diplomám is van, de eltitkolnám nyilván.

2015. okt. 20. 13:54
 10/22 anonim ***** válasza:
Erre való a próbaidő. Aki link a próbaidő alatt azt 1-2 napon belül úgyis lapátra teszik. Ilyen képesítést nem igénylő melóknál aki táppénzre megy próbaidő alatt az 100%, hogy másnaptól ki van rúgva, erről ne is álmodj.
2015. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!