Mi való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami izgalmas és veszélyes munkát. Mit ajánlotok nekem?

2015. okt. 9. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

ha nem tudod, hogy mit akarsz, akkor még nem nőtt be a fejed lágya.

az ilyen munkákhoz vagy kőkemény szakirányú végzettség kell, vagy valakinek az a hobbija, és profi szinten űzi.

senki nem fog egy kis 18-20 éves suhancot alkalmazni veszélyes munkára, szaktudás nélkül, csak mert a nyikhaj izgalomra vágyik.

majd rájössz, hogy nem így működik.

szedj fel egy férjes asszonyt, vagy indulj el egy hátizsákkal Európába, ha unatkozol.

2015. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az idegenlégióba minden további nélkül felvesznek. Vagy menj el Alaszkába favágónak.
2015. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Haditudósító.
2015. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De például TEK,Merkúr?
2015. okt. 9. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

foci.

izgalmas, mert járhatsz edzőtáborba, külföldi meccsekre, de emellett prostiügyben tanúskodni bíróságra, bundaügyben elítélt csapattárshoz a börtönbe.

veszélyes, mert szegények olyan szörnyű sérüléseket szereznek a pályán, hogy elfacsarodik az ember szíve, amikor látja a fájdalmat az arcukon...

2015. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat vártam.
2015. okt. 9. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

értelmetlen kérdésre?

de miért????????

2015. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Legyél ipari alpinista.
2015. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél pro orosz rulett játékos, de az sem baj, ha NOOB vagy, sőt előny a világra nézve :)
2015. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!